REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Laisvalaikis2022 m. Gegužės 10 d. 13:25

Taro būrimas „Ar verta pradėti santykius per atstumą?“

Vilnius

Reporteris SkaistėŠaltinis: Etaplius.lt


216253

Visi romantiški santykiai iš pradžių yra tolimi santykiai (jei nerimaujate dėl šio formato, galbūt ši mintis jus šiek tiek nudžiugins). Šiais laikais niekas nebepradeda susitikinėti jau po vedybų (neįskaitant kraštutinių atvejų), o pirmasis susitikimas ir pirminis bendravimas vis dažniau vyksta internete, o ne realiame pasaulyje. Susipažinimo laikotarpis, susijęs su bendros kalbos paieškomis, sąveikos taisyklių kūrimu, draudimų formulavimu.

Šia prasme santykiai per atstumą (bent jau pradinėje fazėje) iš esmės nelabai skiriasi nuo akis į akį formato. Galbūt verta pastebėti, kad bendraujant per atstumą rožinių akinių efektas gali būti ryškesnis – kai į partnerį žiūrime ne realistiškai, o mieliau pasikliaujame savo fantazijomis apie jį: iš pradžių tokį efektą palaiko ne tik hormonai, bet ir tai, ar turime galimybę pereiti į tikrosios sąveikos lauką, ar ne.

Tačiau po kurio laiko, kad ir kokiame formate partneriai susitiktų, visada kelia klausimą: o kas toliau?

Ar verta tęsti santykius per atstumą?

Kada turėtumėte suabejoti, kad nauji santykiai verti į juos investuoto laiko ir pastangų? Visų pirma, bendraudami sutelkite dėmesį į savo komforto jausmą. Čia nekalbu apie natūralų nerimą laukiant kontakto (ypač romantiško) su kitu žmogumi– tai normalu ir iš pradžių tai nutinka beveik kiekvienam.

Prieš gilindamiesi į artimesnę partnerystę, užduokite sau kelis svarbius klausimus:

  • Ar abu išreiškiame iniciatyvą bendrauti?

  • Ar bendraujant atsižvelgiama į mano interesus ir poreikius?

  • Ar dažnai bendraujant su šiuo žmogumi jaučiate gėdą ar baimę?

  • Ar jūsų partneris gerbia jūsų požiūrį, ypač jei jis skiriasi nuo jūsų požiūrio?

  • Ar dažnai tenka atsisakyti savo planų, kad sutiktumėte su šiuo žmogumi, o jis nesitaiko prie jūsų?

  • Ar galite būti savimi bendraudami su juo ir jaustis patogiai tai darydami?

  • Ar pažadai ir jų įgyvendinimas sutampa, ar galite pasitikėti žmogumi ir jo veiksmais?

Jei dauguma į šiuos klausimus atsakymų yra „ne“, tai didelė tikimybė, kad santykiai per atstumą netaps artimesniu formatu. Taip yra dėl to, kad asmuo, su kuriuo pradedate bendrauti, turi aiškiai išreikštą savo poreikių prioritetą, ir nepaiso jūsų poreikių. Tokiomis sąlygomis beveik neįmanoma sukurti gerų santykių – visada atsidursite davėjo pozicijoje, o mainais negausite nieko reikšmingo.

Greičiau suprasti partnerį jums gali padėti būrimas „Santykiai per atstumą“.

Taro būrimas meilei „Santykiai per atstumą“

Yra daug pavyzdžių, kaip ilgalaikiai santykiai telefonu ar internete galiausiai išaugo į tvirtas ir laimingas santuokas. Yra ir porų, kurios neištvėrė ilgo išsiskyrimo.

Ar prasminga bendrauti su toli esančiu žmogumi? Ar reti susitikimai gali išlaikyti meilės ugnį, ar ji anksčiau ar vėliau užges? Kaip galiausiai elgiasi partneris, kai jo antroji puselė yra kitoje šalies ar net planetos pusėje? Į šiuos ir panašius klausimus gali atsakyti Taro kortos. Kai kyla klausimas dėl santykių per atstumą galimybės, viena skaudžiausių problemų – išdavystės galimybė. Kai kurie žmonės mano, kad negali būti santykių be išdavystės, o ypač kai pora bendrauja per atstumą. Kiti teigia, kad dėl meilės tikrai galima „būti kantriems“. Vienaip ar kitaip skausmingi įtarinėjimai, spėliojimai apdovanoja mus dideliu kiekiu nemalonių minučių. Tačiau būrimas Taro kortomis išsklaidys jūsų abejones ir padės išsaugoti santykius per nuotolį.
Šis būrimas yra labai paprastas. Kiekvienam klausimui traukite po vieną kortą. Dėliokite taip kaip jums patogu. Vertikaliai, horizontaliai, viena eile ar keliomis eilėmis. Svarbiausia, kad suprastumėte kuri korta – kuriam klausimui.

Išmaišykite Taro kortų kaladę, mintyse užduodami klausimą ištraukite vieną kortą:

  1. Kaip partneris šiuo metu suvokia šiuos santykius?

  2. Kaip labai partneriui svarbūs realūs susitikimai su jumis?

  3. Kokia virtualaus bendravimo su jumis reikšmė partneriui?

  4. Kaip jūsų partneris leidžia laisvalaikį?

  5. Kaip sunkiai jūsų partneris išgyvena atsiskyrimą nuo jūsų?

  6. Kokie jūsų partnerio planai jūsų porai ir jūsų santykiams?

  7. Kokia galimybė, kad partneris užmegs ilgalaikius santykius su jumis?

  8. Kaip partneris vertina santuokos tikimybę šiuose santykiuose?

  9. Kokia poros ateitis artimiausiu metu?

  10. Kokia tolimesnė šių santykių raida tolimoje ateityje?

  11. Kortų patarimas dėl šių santykių.

Kiekvieną korta traktuokite atskirai, tada aiškinkite kompleksiškai, susiekite vienas pozicijas su kitomis. Tam, kad įvertintumėte tikruosius partnerio ketinimus šiuose santykiuose. Paskutinė korta suteiks jums nurodymus, kaip elgtis ir ką daryti, kad išlaikytumėte ir ugdytumėte savo meilę.

Remiamas turinys



REDAKCIJA REKOMENDUOJA