Angle down Atgal

Tamsūs dūmai iš automobilio „išdavė“ neblaivų vairuotoją

Praėjusią savaitę, kovo 16-22 dienomis, Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos valdybos Kelių patrulių kuopos pareigūnai tikrino, kaip transporto priemonių vairuotojai bei pėstieji eismo dalyviai laikosi kelių eismo taisyklių. Vykdant policines priemones iš viso Kauno apskrities policijos pareigūnų prižiūrimoje teritorijoje buvo užfiksuota daugiau nei 2300 pažeidimų.

Per praėjusią savaitę vykdant tiek viešo, tiek ir ne viešo pobūdžio policines priemones, nustatyti 2269 leistino važiavimo greičio viršijimo atvejai: 1416 vairuotojų viršijo greitį nuo 10 iki 20 km/val., 642 - nuo 20 iki 30 km/val, 153 - nuo 30 iki 40 km/val, 38 - nuo 40 iki 50 km/val. Taip pat buvo užfiksuota dar 20 vairuotojų viršiję greitį daugiau nei 50 km/val.
Be to, buvo tikrintas ir transporto priemonių vairuotojų blaivumas. Iš viso išaiškinti 9 neblaivūs automobilių vairuotojai. Praėjusį ketvirtadienį, kovo 19 d., Kelių policijos valdybos pareigūnams dirbant Kauno mieste, vidurdienį, apie 11.40 val., šie pastebėjo kelyje įtartinai važiuojantį automobilį „Mitsubishi“, kuris neatrodė techniškai tvarkingas. Iš išmetimo vamzdžio sklido didžiulis juodų dūmų kiekis, tad pareigūnai nusprendė sustabdyti automobilį ir pasiteirauti vairuotojo, ar viskas gerai. Vos pradėjus su juo kalbėtis, viskas tapo aišku. Nuo 47 metų vyro sklido stiprus alkoholio kvapas, o pats vairuotojas neneigė jo vartojęs. Patikrinus alkoholio matuokliu, vyrui nustatytas vidutinis girtumo laipsnis – 2,34 prom.
Taip pat tomis dienomis buvo nustatyti 2 neblaivūs dviračių vairuotojai. Kovo 20 d. apie 17.50 val. Kauno raj., Juragių k., buvo sustabdytas neblaivus dviratininkas. Ne itin tiesiai kelyje manevravusiam ir pavojų ne tik sau, bet ir kitiems eismo dalyviams kėlusiam 65 metų dviračio vairuotojui nustatytas lengvas girtumo laipsnis - 1,08 prom.
Praėjusią savaitę pareigūnai užfiksavo 26 pėsčiųjų eismo dalyvių padarytus Kelių eismo taisyklių pažeidimus. Taip pat pareigūnai nustatė 9 asmenis, vairavusius transporto priemones, tačiau neturinčius teisės to daryti.
Kauno apskrityje šiais metais žuvo 3 eismo dalyviai (pernai iki kovo mėnesio pabaigos – 4), dar 170 sužeisti (pernai – 117). Pareigūnai ragina vairuotojus laikytis Kelių eismo taisyklių, būti drausmingiems kelyje bei linki saugaus kelio! Tik kartu rūpindamiesi savo ir kitų saugumu laimingai pasieksime kiekvienos kelionės tikslą.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite