Angle down Atgal

Svilinantis karštis atvyko į Kauną – suraskite jį „Lost Escape“ pabėgimo kambaryje „Karibų piratai“

Pabėgimo kambariai pirmiausia atsirado Japonijoje, tačiau vos atkeliavę į Lietuvos rinką iš karto pavergė kraštiečių širdis. Šiuolaikiniam žmogui jau neužtenka pamatyti nuotykius kine ar kompiuterio ekrane, jam norisi viską patirti gyvai, o pabėgimo kambarys leidžia visiškai be rizikos patirti labai ekstremalių ir neišdildomų įspūdžių. Potyrius stiprina pati pabėgimo kambario koncepcija – iš kambario yra tik vienas išėjimas, kurį atrakinti galima tik radus užuominas ir atspėjus užrakto kodą. Žaidėjai, norėdami ištrūkti, turi pasitelkti pastabumą, kritinį mąstymą, logiką bei tikslingai panaudoti kambaryje esančius elementus.

Kino stebuklas tapo realybe

„Karibų piratai“ turi milijonus gerbėjų visame pasaulyje ir jeigu esate vienas jų – galime pradžiuginti, nes kartu su „Salazaro kerštu“ ši nuostabi istorija nesibaigė! Ji gyva Juozapavičiaus prospekte 3L įsikūrusiame “Lost Escape“ pabėgimo kambaryje! Norėdami save ir draugus apsaugoti nuo rudeninės depresijos leiskitės į Karibų karščiu alsuojantį nuotykį. Čia bus visko – pavojų, egzotikos, įtampos, paslapčių ir galybė neišdildomų įspūdžių, o geriausia dalis, kad šioje istorijoje patys tapsite pagrindiniais herojais!

Pabėgimo kambariai tinka ne tik linksmai praleisti laiką, bet ir paįvairinti asmenines šventes, tokias kaip gimtadieniai, mergvakariai, bernvakariai ar net vedybų sukaktys. Išbandyti savo jėgas sprendžiant galvosūkius ir įveikiant sukčiausias užduotis galima ne tik su draugais ar artimaisiais, bet ir su kolegomis. Tokios užduotys lavina loginį mąstymą, atsparumą stresui ir gerina komandinio darbo įgūdžius, nes tikslas juk vienas – laiku pabėgti nuo piratų!

Akistata su piratų rūstybe

Jeigu manote, kad 60 minučių yra pakankamai laiko pabėgti nuo piratų žiaurumo, labai tikėtina, jog klystate. Tik 60% patekusių į kambarį pasiseka iš jo ištrūkti laiku. Piratai kruopščiai slepia savo paslaptis ir prireiks daug miklumo bei kantrybės bandant juos pergudrauti. Realumu, mistika ir pavojais pulsuojantys kardai, kalavijai, griaučiai, kaukolės ir skrynios neleis nei sekundei atsipalaiduoti, vis labiau didins įtampą ir nuojautą, kad visai čia pat į nugarą kvėpuoja pats laivo kapitonas. Pabėgę iš šio kambario tikrai jausitės tarsi naujai gimę, nes būtent toks jausmas apima išsilaisvinus iš piratų gniaužtų.

Karibų karštis Kaune

Rengiant šią erdvę panaudotas ne vienas unikalus sprendimas, kuris leido sukurti itin aštrius pojūčius sužadinančią aplinką. Turbūt neatsirastų žmogaus, kuris nenorėtų bent valandai nusikelti į Karibus ir pasijusti, tarsi tikrai būtų savo kojomis įžengęs į salą, o tiksintis laikrodukas primins, kad šis nuotykis turi ir pavojaus prieskonį. Norą sutikti piratą, nugalėti jį ir surasti jo lobį daugelis nešiojamės dar nuo vaikystės, tad atsirado puiki proga išpildyti senai pamirštas svajones. Pabėgimo kambarys „Karibų piratai“ laukia visų, kurie nori įsitikinti, ar piratų rebusai jiems nebus per kietas riešutėlis.

Piratai pasiruošę pasitikti lobių ieškotojus, tad suburk gudrią komandą iš 4–6 draugų ir registruokis smagiausiam rudens nuotykiui pabėgimo kambaryje „Karibų piratai“ per „Lost Escape“ rezervacijos sistemą!

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite