Angle down Atgal

Svetimų pinigų savininkui sugrąžinti nepanoro

Kauno apskrities policijos pareigūnai atlieka tyrimą dėl vagystės, kuomet liepos 5 d. apie 10.45 val. Kaune, Varnių g., bankomatui neveikus įprastai ir pareiškėjui pagalvojus, jog nepavyks neišsigryninti pinigų, pastarasis, pasiėmęs banko kortelę, nuėjo.

Vėliau pastebėjo, kad išgryninta 200 eurų. Vaizdo stebėjimo kamerų buvo užfiksuotas moteris, galinti turėti tyrimui reikšmingos informacijos.
Gyventojus, atpažįstančius šią moterį, žinančius jos buvimo vietą ar galinčius suteikti bet kokios reikšmingos informacijos, prašome kreiptis į Kauno apskr. VPK telefonu (8 700) 60664, (8 37) 303 450 arba rašyti el. paštu laima.petraskiene@policija.lt.
Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kauno miesto Santakos policijos komisariato pareigūnai atlieka ikiteisminį tyrimą dėl vagystės, pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 178 str. 4 d. Už tai gresia viešieji darbai arba bauda, arba laisvės apribojimas, arba areštas.
Tyrimą organizuoja ir jam vadovauja Kauno apygardos prokuratūros Kauno apylinkės apylinkės prokuratūros Trečiojo skyriaus prokurorai.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite