Angle down Atgal

Šventragio gyventojus nudžiugino projektas „Kalėdos“

Marijampolės savivaldybės Šventragio kaimo bendruomenė artėjant didžiosioms metų šventėms įgyvendino projektą „Kalėdos“.

Šis projektas – Marijampolės savivaldybės realizuojamo Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos patvirtinto Nevyriausybinių organizacijų ir bendruomeninės veiklos stiprinimo 2017–2019 metų veiksmų plano priemonės „Remti bendruomeninę veiklą savivaldybėse“ dalis. Šventragio bendruomenei projektui įgyvendinti buvo skirta 500 Eur parama.

Realizuodama projektą „Kalėdos“ bendruomenė siekė kaime gyvenantiems socialiai remtiniems ir vienišiems asmenims palengvinti finansinę pasirengimo šventėms naštą ir nutarė jiems padovanoti 30 Eur vertės prekybos centro dovanų korteles. Už jas projekto dalyviai savo nuožiūra gali įsigyti būtent jiems reikiamų produktų šventiniam stalui ar kitų reikmenų.

Dovanų korteles bendruomenė šešiolikai vietos gyventojų įteikė atsinaujinusioje Šventragio kaimo bibliotekoje suorganizuoto renginio prieššventinei melancholijai išblaškyti ir vienatvei praskaidrinti metu. Drauge su 30 Eur vertės prekybos centro dovanų kortelėmis socialinių problemų kamuojami, vieniši, neįgalūs asmenys ir gausių šeimų atstovai, be to, dovanų gavo po Kalėdaitį – kaip vilties sulaukti geresnio gyvenimo simbolį, skatinantį susitelkti apmąstymams, padėkoti už dovanas ir gėrybes savo artimam, pasimelsti.

Renginio metu su artėjančiomis šventėmis projekto dalyvius pasveikino ir Šventragio kaimo bibliotekininkė Regina Pūkienė. Ji susirinkusiems pasekė pasaką ,,Kalėdinis stebuklas“ ir ištikimiausiems bei aktyviausiems skaitytojams padovanojo pačios iniciatyva paruoštas kalėdines dovanėles.

Projekto ,,Kalėdos“ dalyviams dovanas suruošė ir organizuoti renginį padėjo trys Šventragio kaimo bendruomenės savanoriai. Renginyje ir po jo vykusioje diskusijoje apie vietos gyventojų problemas aktyviai dalyvavo ir partijos ,,Tvarka ir teisingumas“ Marijampolės skyriaus pirmininkas Dobilas Sinkevičius.

comment Skaitytojų komentarai (1)

Taip pat skaitykite