Angle down Atgal

Šventė „Žirniukų gegužinė“

Ar yra kas nors gražesnio, kai įsikibęs į tėvelių rankas, šypsosi mažas vaikas? Kai jaučiasi toks reikalingas ir svarbus savo šeimai? Mes visi mokomės - ir būti šeimoje taip pat... Tokį gražų šeimų pasibuvimą suorganizavo Šiaulių lopšelio-darželio „Žirniukas“ administracija ir kiti dirbantieji, pavadinę jį „Žirniukų gegužinė“.

Tarp žydinčių medžių ir gėlių tėveliai klausėsi savo vaikų ir kartu dainavo, stebėjo ir kartu šoko, gėrėjosi mažais ančiukais ir glostė alpakas iš Dargaičių kaimo, vaišinosi ir savo atsineštomis gėrybėmis. Vaikai su tėveliais turėjo galimybę nusifotografuoti papuoštame rėmelyje, pasvajoti po „svajonių gaudykle“, pasipuošti veidukus ar rankas „piešiniais“, kuriuos piešė S. Daukanto gimnazistės, užrašyti linkėjimus ant „Linkėjimų medžio“.

O kokia gegužinė be muzikantų? Nuotaikingam šokiui, dainai ir žaidimams nuolat kvietė Arūno Stankaus vadovaujamas Dainų muzikos mokyklos folkloro ansamblis „Vieversėlis“. O nuostabias renginio akimirkas užfiksavo Ąžuolo tėtis Gedas Meškūnas. Besibaigiant šventei visi dalyviai buvo pakviesti pūsti muilo burbulus, kuriais užsipildė visas darželio kiemas. Džiaugiamės subūrę tokią gausią mūsų darželio „Žirniukų šeimą“. Tegul mūsų ir visų šeimose auga laimingi ir besišypsantys vaikai!

Parengė:
Lopšelio-darželio „Žirniukas“
priešmokyklinio ugdymo pedagogė Virginija Grišiuvienė ir
direktorė Laima Tiepelienė

comment Skaitytojų komentarai (1)

Taip pat skaitykite