Angle down Atgal

Sveikiname nugalėtojus!

Visagino kūrybos namų animacijos laboratorijos ugdytiniai (mokytoja Jekaterina Agryzka) ir foto studijos „Fotofabrikas“ ugdytiniai (mokytoja Ksenija Salimdzhanova) dalyvavo III Tarptautiniame festivalyje-konkurse „Vaikų ir jaunimo kūryba“.

III tarptautinis festivalis-konkursas „Vaikų ir jaunimo kūryba“ vyko š. m. kovo 03–14 dienomis Minske (Baltarusija). Į tarptautinį festivalį-konkursą buvo išsiųsti animacijos laboratorijos ir foto meniniai darbai.

Animacijos laboratorijos ugdytiniai: Bondarenko Marija, Davidiuk German, Drus Vasara-Aurelija, Gladkova Arina, Golubkov Artiom, Golubkov Makism, Kac Maksim, Liniov Nikita, Mestauskaitė Kira, Jegor Provalski, Rakel Alisa, Susojeva Inga, Uljanov Miroslav, Vilkelionok Ernest, Žilina Olivija. Mokiniai ir jų mokytoja Katsiaryna Ahryzka buvo apdovanoti I vietos diplomu ir I vietos medaliu už sukurtą ir pateiktą į konkursą skaitmeninį animacijos filmuką „Peliukas ir katinas“.

Foto studijos „Fotofabrikas“ ugdytiniai: Novikova Jelizaveta gavo I vietos diplomą ir medalį už konkursinį darbą „Volt“‘; Zaveskin Jurij gavo I vietos diplomą ir medalį už konkursinį darbą „Marija“; Vaikutytė Simona gavo II vietos diplomą ir medalį už konkursini darbą „Gabrielė“.

Nuoširdžiai sveikiname visus nugalėtojus ir jų mokytojas su tarptautinėmis pergalėmis ir apdovanojimų puokštę! Linkime ir toliau sėkmingai dalyvauti įvairiuose festivaliuose ir konkursuose.

Pagal www.vkn.lt

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite