Angle down Atgal

„Sveikatos“ šimtmetį įprasmino dar vienas re(n)ginys – 100-mečio vakarienė

Rodos, visai neseniai Kybartų miestas atšventė futbolo klubo „Sveikata“ ir miesto savivaldos šimtmečius, tačiau praėjusį šeštadienį pagaliau įvyko ir dar vienas svarbus re(n)ginys – „Sveikatos“ šimtmečio vakarienė, kurią labai atsakingai ir kruopščiai suorganizavo Vilkaviškio rajone puikiai žinoma asociacijos „Startas Vilkaviškio kraštui“ komanda. Tokio pobūdžio projektai „startiečiams“ nėra naujiena, todėl ir „Sveikatos“ šimtmečio vakarienėje galėjome išgirsti, kad toks projektas jiems – anaiptol ne paskutinis.

Į Kybartų miesto stadione vykusią „mėlynai-raudoną“ „Sveikatos“ 100-mečio vakarienę susirinko ne tik kybartiečiai, bet ir miestelio svečiai. Tiems, kurie į šią išskirtinę vakarienę registravosi iš anksto, atiteko šimtmečio vakarienės ženkliukai, na, o aktyviausiems šventės dalyviams buvo skirtos net penkios nominacijos, kurios buvo įteiktos originaliausiam ir stilingiausiam stalui, aktyviausiai kompanijai, geriausiai kompanijai bei labiausiai „mėlynai-raudonam“ stalui.

Kybartų „Sveikatos“ šimtmečio vakarienės pradžią paskelbęs re(n)ginio vedėjas Mindaugas Bučinskas kvietė pasinerti į muzikos pasaulį, apie kurį išskirtinai „prabilo“ pučiamųjų orkestras „Kybartai“ kartu su gausiu būriu šokėjų. Renginio pradžioje sveikinimo žodžius futbolo klubui „Sveikata“ tarė Seimo narys Kęstutis Smirnovas, kuris taip pat pasidžiaugė, kad iš tradicinio penktojo turnyro Olandijoje „Club of Pioneers“ senjorams pavyko į Kybartus parvežti laimėtojų taurę. Tokie laimėjimai, pasak parlamentaro, neabejotinai kelia Lietuvos futbolo lygį.

Pasididžiavimo „sveikatiečiais“ neslėpė ir Kybartų seniūnas Romas Šunokas, klebonas Vaidotas Labašauskas, Vilkaviškio savivaldybės tarybos narys bei asociacijos „Startas Vilkaviškio kraštui“ pirmininkas Rimvydas Palubinskas bei Kybartų bendruomenės pirmininkas Vitas Katkevičius, „Sveikatos“ klubo prezidentui Nerijui Demeniui įteikęs iš medžio pagamintą suvenyrą (futbolo kamuolį) nuo visos Kybartų bendruomenės.

Iškart po sveikinimų renginio dalyviai galėjo klausytis ne tik orkestro „Kybartai“, bet ir džiaugtis likusia koncertine programa, kurią dovanojo mūsų kraštietės Laimos Lapkauskaitės dainininkės, Kybartų vokalinė studija, šokio studija „Šokantys bateliai“, Kybartų šokėjų grupės bei SML batutai, neleidę liūdėti ir patiems mažiausiems renginio dalyviams.

„Sveikatos“ 100-mečio vakarienės pabaigoje į sceną drąsiai žengė ir dar vienas „sveikatiečių“ talismanas – Žilvinas Migla, kuris susirinkusiems padovanojo ne tik garsųjį „Sveikatos“ himną, bet ir kitas visiems gerai žinomas dainas. Šioje gražioje „Sveikatos“ šimtmečio vakarienėje labiausiai pavydėti galėjome tik paukščiams, kurie šį įvykį stebėjo iš savo skrydžio... Tiesa, tokį vaizdą iš labai aukštai puikiai užfiksavo ir Andrius Štrimaitis.

Kristina Radzevičienė

Autorės nuotraukos

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite