Angle down Atgal

Sveikatos apsaugos ministras kreipiasi į senjorus: „Pakentėkite dėl savęs, savo vaikų ir anūkų“

Sveikatos apsaugos ministras, Valstybės lygio ekstremaliosios situacijos valstybės operacijų vadovas Aurelijus Veryga trečiadienį išplatino kreipimąsi į šiuo metu pažeidžiamiausią visuomenės dalį – garbaus amžiaus žmones.

Pranešime ministras prašo senjorus susilaikyti nuo nebūtinų kelionių ir šventinį Velykų savaitgalį likti namuose:

„Mieli senjorai, šįkart norėčiau kreiptis į Jus. Labai neramina žinios, kur skelbiama, kad senjorai ne visada linkę laikytis karantino taisyklių ir nenori likti namuose. Užuot likę namuose, Jūs vykstate į miestą, naudojatės viešuoju transportu, einate apsipirkti, pasivaikščioti, o paklausti, kodėl taip darote, sakote, jog nesibaiminate viruso, kad norite nusipirkti maisto, vaistų.

Nedarykite to! Labai prašau - kol galioja karantinas, likite namuose. Likite namie ir šventinį Šv. Velykų savaitgalį. Susilaikykite nuo pagundos išeiti iš namų, nors lauke ir nuostabus oras.

Visas reikiamas prekes, įskaitant maistą, vaistus ar kitas būtinas priemones, Jums gali padėti įsigyti artimieji, t.y. vaikai, anūkai, jaunesni kaimynai, taip pat savanoriai.

Šiandien Ministrų kabinetas nusprendė karantiną šalyje pratęsti dar dviem savaitėms – iki balandžio 27 d. 24.00 val.

Taip pat nuspręsta leisti prekiauti augalais, skirtais sodinti, sėklomis ir trąšomis, kurie parduodami lauko sąlygomis specializuotose prekybos vietose.

Atsižvelgiant į tai, labai prašau senjorų neskubėti patiems pirkti sėklų ir vykti į sodus sodinti daržovių. Tai padaryti už Jus gali kiti - svarbiausia paprašyti pagalbos. Juk dažniausiai vykstate į kolektyvinius sodus viešuoju transportu, o tai sukelia papildomą riziką užsikrėsti koronavirusu.

Tad, mielieji, pakentėkite dėl savęs, savo vaikų ir anūkų. Likite namie!“

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite