REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Sveikata2023 m. Rugsėjo 24 d. 13:37

Sveikas svorio metimas: 6 auksinės taisyklės

Lietuva

Freepik.com nuotr.

Etaplius.ltŠaltinis: Etaplius.lt


278791

Nėra stebuklingos piliulės, kuri padėtų numesti nereikalingus kilogramus, taip pat reikia prisiminti, kad nereikalingi kilogramai nenukris per naktį.

Jei norite numesti svorio, pirmiausia turite išmokti gyventi sveikai. Sveikas gyvenimo būdas padeda ne tik numesti svorio, tačiau ir jį išlaikyti visam laikui.

Valgykite pusryčius

Sveiko maisto tendencijos gali ateiti ir išnykti, tačiau pusryčiai yra būtini. Reguliariai pusryčiaujantys žmonės numeta daugiau svorio, nes tai pagreitina medžiagų apykaitą ir padeda kūnui sudeginti daugiau riebalų.

Atsisakykite perdirbto maisto

Vienas iš greičiausių būdų pamatyti ir pajusti rezultatus – atsisakyti perdirbto maisto. Jei tik įmanoma, rinkitės visavertį, natūralų maistą ir laikykitės švarios mitybos rekomendacijų. Pašalinę nenaudingus produktus iš savo raciono, pradėsite jausti ir matyti didžiulius pokyčius.

Venkite persivalgymo

Net ir renkantis sveiką maistą, persivalgymas gali sužlugdyti jūsų svorio metimo rezultatus.

Išsikelkite minimalius tikslus

Nors vienas pagrindinių tikslų yra sumažinti savo kūno svorį ir matyti akiai mielesnius skaičius užlipus ant svarstyklių, tačiau pasistenkite sugalvoti ir siekti kitokių tikslų. Pavyzdžiui, neabejotinai pagerės jūsų sveikata, kai atsikratysite jus slegiančių papildomų kilogramų, taip pat apsidžiaugsite, kai įtilpsite į savo mėgstamiausius džinsus, kurie šiuo metu jums kiek per ankšti.

Gerkite daug vandens

Nustebtumėte, kiek žmonių alkį painioja su dehidratacija. Šalia savęs visada turėkite vandens buteliuką, pajutę alkį visų pirma atsigerkite vandens, tai jums padės išvengti nereikalingų užkandžių.

Skirkite pakankamai laiko poilsiui

Tiesa ta, kad metant svorį ypač svarbu tinkamai pailsėti. Įrodyta, kad tinkamas poilsio režimas padeda pažaboti nevaldomą apetitą, nes pakankamai išsimiegoję žmonės suvalgo vidutiniškai 300 kalorijų mažiau nei tie, kurie to nedaro.REDAKCIJA REKOMENDUOJA