Danutės Gailiūnienės nuotr.
Angle down Atgal

Šv. Jokūbo kelio piligriminis dviračių žygis Šilutė-Švėkšna

Šv. Jokūbo piligriminis kelias vingiuoja ir per Lietuvą. Vienas iš jo objektų - Švėkšnos Šv. Apaštalo Jokūbo bažnyčia.

Šis piligrimų kelias yra tapęs svarbiausiu Europos maršrutu, vedančiu per krikščionybės plitimui svarbias vietas. Nemažai piligrimų pasirenka įveikti dalį kelio. Piligrimystė – vienas iš būdų būti su Dievu. Visais laikais į piligriminius žygius žmonės išeidavo atgailos, padėkos Viešpačiui vardan ar dar kitu, savitu, tikslu.

Šv. Jokūbo kelio draugų asociacija gegužės 12 d. sukvietė į Šv.Jokūbo kelio piligriminį dviračių žygį Šilutė – Švėkšna. Jau ne pirmi metai, kai prie šio žygio prisijungia ir Švėkšnos ,,Saulės“ gimnazijos mokiniai, mokytojai, tėveliai.

Šiemet žygyyje dalyvavo: Deivids Baryšnikovas, Deimantė Baryšnikovaitė, Ignas Kalvis, Dovilė Kalvytė, Emilija Mockutė, Aleksas Mikužis, Simonas Grikšas, Rokas Meilė, Judita Kuzaitė, Ieva Bliūdžiūtė, Kamilė Būdvytytė, Matas Jablonskis, Juras Tarvydas, Judita Tarvydaitė, Karolina Paulikaitė, Ugnius Sūdžius, Laurynas Ringaila, Greta Ringailaitė ir kūno kultūros mokytojas Audrius Urmulevičius. Dviračiais jie mynė iki Gardamo, kur pasitiko žygeivius iš Šilutės. Tada visi kartu grįžo į Švėkšnos Šv. Apaštalo Jokūbo bažnyčią. Ten juos pasitiko klebonas Julius Meškauskas su šaunia kompanija ir karštu maistu.

​Prie šios estafetės, kurios iniciatorė ir globėja yra Europos Parlamento narė Laima Andrikienė, tikimės prisijungti ir kitais metais.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite