Angle down Atgal

Suvalkijos sūnus į gimtinę grįžta amžinam poilsiui

Danijoje studijavęs, dirbęs ir toje svečioje šalyje Amžinybėn iškeliavęs Kalvarijos savivaldybės Akmenynų seniūnijos gyventojų Aidos ir Lino Gražulių sūnus a. a. Karolis jau pakeliui į savo kraštą.

Akmenynų seniūnijos seniūnė Danguolė Sinkevičienė, pirmoji didžiulės netekties prislėgtiems tėvams ištiesusi pagalbos ranką ir pati daug kuo prisidėjusi prie to, kad į paskutinę kelionę tėvai sūnų galėtų palydėti gimtoje šalyje, pranešė, kad urna su velionio palaikais kovo 1 dieną, sekmadienį, bus pašarvota Akmenynų parapijos šarvojimo salėje.

Laidotuvės vyks kovo 3 d. po Šv. Mišių už a. a. velionį Karolį. Mišios bus aukojamos 12 val. Akmenynų Šv. Roko bažnyčioje.

Po Mišių urna su velionio palaikais bus palydėta į Akmenynų kaimo kapines, esančias priešais Akmenynų seniūniją.

„Dar kartą dėkodami visiems už gerumą, finansinę paramą, užuojautos žodį, palaikymą, pagalbą, supratimą ir atjautą, nuoširdžiai kviečiame jus visus, brangūs žmonės, dalyvauti šermenyse ir laidotuvėse“, – su a. a. Karolio tėvais suderintame, išplatintame pranešime skelbia Akmenynų seniūnė.

D. Sinkevičienė prašo šia informacija pasidalinti visus, kas galite.

„Suvalkiečio“ redakcija dėkoja visiems, kurie prisidėjote prie to, kad mūsų kraštietis amžinojo poilsio atgultų gimtosios šalies žemėje.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite