Angle down Atgal

Su­tuok­ti­niai konst­ruo­ja neį­ti­kė­ti­nus sta­ti­nius iš LE­GO

Prieš kiek­vie­nas šven­tes su­tuok­ti­nių po­ra ima­si dar­bo. Jų sve­tai­nė­je iš LE­GO ka­la­dė­lių gims­ta neį­ti­kė­ti­no dy­džio sta­ti­niai. Šį­syk jie su­konst­ra­vo di­džiu­lį Lon­do­no til­to ati­tik­me­nį. Ar įsi­vaiz­duo­ja­te, kiek ka­la­dė­lių dėl LE­GO pa­mi­šę vy­res­nio am­žiaus žmo­nės su­nau­do­jo?
 

Mikas Addisas ir Catherine Weightman kasmet prieš didžiausias metų šventes išsitraukia savo LEGO kaladėles ir imasi kokio nors modelio statybos. Šių metų tikslas buvo senojo Londono tilto kopija.

Pora praleido keturias savaites, t. y. nuo lapkričio vidurio iki gruodžio vidurio, po 14 valandų per parą, konstruodami milžinišką modelį. Jis įkurdintas namų svetainėje. Tiltas yra net 6,5 metro ilgio ir beveik metro aukščio. Ir tai tik trys ketvirtadaliai viso jo ploto, nes paprasčiausiai daugiau netilpo kambaryje.

63-ejų vyras ir 58-erių moteris sukūrė jau 27-ąjį projektą. Tam jie panaudojo net 400 000 kaladėlių. Modelyje yra 78 namai, pilis ir 500 mažų figūrėlių, vaizduojančių sargus, kepėjus ir gyventojus.

Mikas sako: „Tai turbūt pats nepraktiškiausias mūsų statinys, nes jis kambarį padalija į dvi puses, palikome tik nedidelį tarpą žengti kojai, kad būtų galima pereiti į kitą pusę. Kadangi švęsime tame pačiame kambaryje, sėdėsime abipus tilto.“

Parengta pagal Mirror.co.uk

 

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite