Angle down Atgal

Sutriko „Regitros“ registravimosi į vairavimo egzaminus sistema

„Regitrai“ atnaujinus registraciją į visus teorijos ir praktikos egzaminus, pirmadienio rytą sutriko registracijos sistemos veikla.

„Priežasties negalėčiau pasakyti, bet iš tikrųjų šiuo metu registracija į egzaminus neveikia. IT specialistai dirba, kai tik jie sutvarkys, iš karto informuosime“, – Eltai teigė „Regitros“ Komunikacijos skyriaus vadovė Aurelija Juodytė.

Šiuo metu yra atšaukti visi teorijos ir praktikos egzaminai iki gegužės 11 d., išskyrus iš naujo, t. y. nuo balandžio 17 d., užsiregistravusius į A1, A2, A ir C, CE kategorijų egzaminus. Tačiau nuo pirmadienio registruotis į visus „Regitroje“ vykstančius teorijos ir praktikos egzaminus galima.

Egzaminų grafikai suplanuoti iki gegužės 11 d.

„Regitra“ turės užtikrinti ne mažesnį kaip 2 metrų atstumą tarp žmonių, į egzaminų ir mokymo patalpas įleisti tik apsaugines kaukes ir vienkartines pirštines dėvinčius lankytojus.

Praktinio vairavimo egzamino metu vairuotojas turės dėvėti jam išduotą naują apsauginę kaukę bei vienkartines pirštines. Motociklų vairuotojai į egzaminą privalės atsinešti savo šalmą, alkūnių, kelių, pečių apsaugas, pirštines bei laisvų rankų įrangą, telpančią po šalmu. Šių priemonių neturint egzamino laikyti nebus leista, teigė Sveikatos apsaugos ministerija.

Įeinant į egzaminavimo ar mokymų patalpas visiems vairuotojams bus matuojama kūno temperatūra, o karščiuojantys ar turintys peršalimo simptomų nebus į jas įleidžiami.

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite