Angle down Atgal

Sušlubavo advokato Alberto Bandžiaus sveikata

Advokatas Albertas Bandžius sunkiai išgyvena skyrybas su mylimąja Sigute. Vyrui dėl nuolatinio streso ir nervų taip susuko stuburą, kad šis vos gali pajudėti.

„Visas viešumas žmogų paliečia, o mano jautriausia vieta – stuburas. Pajutau, kad pradėjo skaudėti“, – KK2 laidoje šį antradienio vakarą, 19 val. 30 min., pasakos A. Bandžius.

„Gydytoja sakė, kad skausmai yra nuo stuburo nervų – prieš metus darė operaciją... O toks santykių aiškinimasis nėra malonus dalykas. Esu vidum stiprus, bet, matyt, organizmas nėra pavaldus ir reaguoja į nervą“, – laidoje kalbės A. Bandžius.

Grįžęs iš ligoninės Albertas patyrė dar vieną smūgį – socialiniame tinkle „Facebook“ Sigutė paskelbė, kad vyras jai negrąžina pėdkelnių.

„Vakar vakare man parašė, kad ji organizuoja akciją, kad daug žmonių pasirašė. Bet juk visi matė, kad tie daiktai palikti pas mane dėl kitų priežasčių“, – sakys A. Bandžius.

Praėjusią savaitę laidoje KK2 rodyto reportažo metu Albertas sutiko atiduoti visus Sigutės daiktus, tačiau ši jų neatsiėmė ir išvyko į ligoninę daryti operacijos. Albertas televizijos žiūrovams rodys, kad Sigutės daiktai gražiai sudėti ir laukia, kol ji pati juos atsiims.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite