Angle down Atgal

Susivienijo mersedesų mylėtojai

„Mercedes-Benz“ markės automobilius vairuojantys klaipėdiečiai praėjusį sekmadienį susibūrė įdomiam projektui - iš automobilių suformavo „MB“ raides. Renginio organizatoriai sako, kad suformuoti iš automobilių raides nebuvo sunku, pakako pusvalandžio, kad visi sustotų į reikiamas vietas.

Vienas iš renginio organizatorių, žinomas Klaipėdos fotografas Andrius Vengalis svarstė, kad tai buvęs, ko gero, pirmasis pavykęs uostamiesčio mersedesų mylėtojų susitikimas.

„Klaipėdoje yra įvairių automobilių markių mylėtojų klubų, bet, regis, mersedesų iki šiol nebuvo. Gal ir buvo vienas kitas bandymas susiburti, bet atvažiuodavo tik keli automobiliai. Todėl ir kilo mintis suburti visus, važinėjančius mersedesais“, - pasakojo A. Vengalis, beje, pats „Mercedes-Benz“ markės automobiliu pradėjęs važinėti ne taip ir seniai.

Tradiciškai informacija apie planuojamą susitikimą buvo paviešinta socialiniuose tinkluose.

„Labai apsidžiaugėme, kad sutartu laiku suvažiavo kone 40 mersedesų, įvairiausių spalvų ir amžiaus. Važiavome bendroje kolonoje, matėme, kaip praeiviai smalsiai mus nužvelgia. Viena mersedeso vairuotoja Edita Ramanauskaitė pasiūlė iš automobilių suformuoti „Mercedes-Benz“ raides, be to, renginį filmavome, tad netrukus visų laukia dar vienas susitikimas - filmo peržiūra“, - pasakojo A. Vengalis.

Jis svarstė, kad tokie bendruomenių susitikimai suteikia labai daug teigiamų emocijų, nes kai drauge susirenka būrys bendraminčių, gimsta daug gražių idėjų.

„Mersedesus vairuoja pačių įvairiausių profesijų atstovai, tad plečiasi pažinčių ratas, be to, vieni su kitais dalijasi patirtimi, patarimais, kaip spręsti vienas ar kitas šios markės automobiliui kylančias problemas, galų gale yra galimybė pigiau gauti ir reikiamų detalių„, - pasakojo A. Vengalis ir vylėsi, kad tokie susitikimai taps gražia tradicija.

Griežtai draudžiama „Vakarų eksprese“ paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite