Angle down Atgal

Susitikta su LMS Kelmės padalinio atstovais (nuotraukų galerija)

Gruodžio 28 d. Kelmės rajono savivaldybės vadovai priėmė Lietuvos moksleivių sąjungos Kelmės padalinio atstovus. Padalinio pirmininkė Kotryna Karyznaitė supažindino su Lietuvos moksleivių sąjungos struktūra, padalinių veikla, vykdomais projektais.

Meras Vaclovas Andrulis, administracijos direktorė Irena Sirusienė ir direktoriaus pavaduotoja Danutė Laivienė domėjosi moksleivių aktyvumu, Kelmės jaunimo centro, jaunimo koordinatorės veikla.

Savivaldybės vadovai džiaugiasi jaunimo iniciatyvomis ir jas palaiko, yra pasiruošę padėti, tad paragino kreiptis dėl kylančių klausimų ar problemų. Diskutuota dėl LMS forumo Kelmėje organizavimo galimybės, dėl Jaunimo apdovanojimų renginio, dėl jaunimo įtraukimo į renginius ir kultūrinę veiklą, aptarta, kur galėtų vykti Kelmės jaunimo padalinio susitikimai.

Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas Stasys Jokubauskas akcentavo bendradarbiavimo, kuris naudingas ir jaunimui, ir savivaldybei, būtinybę. Diskusijoje dalyvavo ir šio skyriaus vedėjo pavaduotoja Sonata Venckienė bei vyriausioji specialistė Rima Rimdeikienė.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite