Angle down Atgal

Susisiekimo problema viešuoju transportu Lazdijų rajone pagaliau sprendžiama – gyventojams bus patogiau

Lazdijų rajono savivaldybėje lankėsi UAB „Lazdijų autobusų parkas“ akcininkas Valius Micevičius ir direktorius Ramūnas Masiulionis. Susitikime su savivaldybės vadovais buvo aptartos susisiekimo problemos. Dažniausios – maršrutų trūkumas ir nepatogus laikas bei neturėjimas galimybės į autobusą įlipti, iš jo išlipti miesto centre.

Diskusijos apie Lazdijų stotį metu nutarta, kad gyventojai nuo kitos savaitės galės įlipti ir išlipti ne tik Lazdijų stotyje, bet ir greta ligoninės ir Užimtumo tarnybos esančiose stotelėse. Čia atvyks visi Lazdijų autobusų parko autobusai, nepriklausomai nuo to, kuria kryptimi ketina vykti. Tikslūs autobusų išvykimo ir atvykimo grafikai jau rengiami. Kitą savaitę jie bus pakabinti autobusų atvykimo ir išvykimo vietose. Informacija apie grafikus bus skelbiama ir savivaldybės tinklalapyje.

Planuojama, kad keisis ir maršrutai. Susitikime nuspręsta artimiausiu metu peržiūrėti esamus maršrutus ir suplanuoti naujus, kuriais, tikimasi, kad gyventojai galės važinėti jau rudenį.

„Džiaugiuosi, kad įsisenėjusi gyventojų susisiekimo problema Lazdijų rajone pagaliau sprendžiama. Net ir atokiausiose gyvenvietėse gyvenančių gyventojų susisiekimas su miestu turi būti užtikrintas. To ir siekiame aktyviai bendradarbiaudami su autobusų parku ir analizuodami dabartinius susisiekimo maršrutus“, – susitikimo metu kalbėjo savivaldybės merė A. Miškinienė.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite