Angle down Atgal

Susirgimų Panevėžio ligoninės Infekcinių ligų klinikoje daugėja: patvirtinti dar 4 koronaviruso atvejai

Daugėja koronaviruso susirgimų atvejų Respublikinės Panevėžio ligoninės Infekcinių ligų klinikoje. COVID-19 užsikrėtė dar 4 asmenys. Iš viso su šiuo nauju koronaviruso židiniu Panevėžyje siejami jau 14 žmonių.

Kad dar 4 asmenys užsikrėtė koronavirusu, naujienų portalui JP patvirtino Respublikinės Panevėžio ligoninės vadovas Arvydas Skorupskas.

Naujas židinys

Priminsime, kad vakar Infekcinių ligų klinikoje buvo nustatyti net 10 susirgimų koronavirusu. Kaip pranešė Respublikinė Panevėžio ligoninė, COVID-19 infekcija buvo patvirtinta 3 pacientams ir 7 darbuotojams.

Neoficialiais duomenimis, pirmoji užsikrėtė Infekcinių ligų korpuso seselė, kuri galimai ir išplatino virusą.

„Tai besimptomiai koronaviruso atvejai, bet pagavome. Padaryti visiems testai. Pacientai izoliuoti Infekcinių ligų klinikoje, o medicinos darbuotojai – saviizoliacijoje. Toks židinys Panevėžio ligoninėje, galima sakyti, pirmas. Nors buvo anksčiau užsikrėtimų, bet ne tokie dideli. Situacija suvaldyta. Manau, kad Panevėžys stebėtinai ilgai išsilaikė“, – vakar naujienų portalui teigė A. Skorupskas.

Draudžiamas pacientų lankymas

Vakar Respublikinės Panevėžio ligoninės išplatintame pranešime teigiama, kad dėl koronaviruso susirgimų, stabdomas pacientų lankymą Infekcinių ligų klinikoje. „Infekuoti pacientai tinkamai izoliuoti, o personalas gydomas namuose. Tiek pacientų, tiek personalo būklė nesunki, vyrauja besimptominė COVID-19 ligos forma“-, rašoma pranešime.

Pasak ligoninės atstovų, buvo atliktas pilnas epidemiologinis tyrimas, patalpų dezinfekcija, dėl COVID-19 ištestuoti visi koronavirusu židiniu tapusiame skyriuje dirbantys darbuotojai ir pacientai.

Iki kito pirmadienio, spalio 26 d., Infekcinių ligų klinikoje draudžiamas pacientų lankymas. Pacientus galima lankyti tik neatidėliotinais atvejais, gavus skyriaus vadovo ar budinčio gydytojo leidimą. Būtiniausius asmeninius daiktus pacientams galima perduoti per budėjimo postą, esantį Priėmimo kambaryje.

Visos būtinos Infekcinių ligų paslaugos pacientams teikiamos įprastine tvarka.

Užsikrėtimų daugėja

Iš viso nuo pandemijos pradžios Panevėžyje registruoti 160 susirgimų koronavirusu. Panevėžio rajone – 38.

Šiuo metu COVID-19 yra užsikrėtę 62 Panevėžio miesto ir 18 Panevėžio rajono gyventojų.

Nuo koronaviuso pasveiki 97 panevėžiečiai ir 19 Panevėžio rajono gyventojų.

Per parą Lietuvoje nustatyta 228 nauji koronaviruso atvejai, bendras jų skaičius siekia 7269, vienas žmogus mirė, šeštadienį pranešė Nacionalinis visuomenės sveikatos centras.

Tebeserga 4025 asmenys, pasveikusiais laikomi 3097. Nuo COVID-19, šeštadienio duomenimis, yra mirę 113 žmonių – vienu daugiau nei praėjusią parą. Izoliacijoje šiuo metu yra 34 tūkst. 180 žmonių.

Nuo birželio 1 dienos Lietuvoje registruoti 344 įvežtiniai atvejai.

Per parą atlikti 8520 tyrimai, iš viso nuo pandemijos pradžios jų atlikta 885 tūkst. 918.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite