Nuotraukos Vaidos Sutkienės
Angle down Atgal

Surengti tradiciniai Verslo pusryčiai

Kelmėje jau dvidešimtą kartą vyksta „Verslo dienų 2019“ renginiai. Lapkričio 6 d. Kelmės rajono savivaldybės administracijos salėje surengti Verslo pusryčiai, kuriuose rajono savivaldybės vadovai ir verslininkai aptarė aktualias temas.

Pradėjęs Verslo pusryčius Kelmės rajono savivaldybės meras Vaclovas Andrulis išsakė pastebėjimus apie džiuginančius ir spręstinus verslo klausimus rajone. Kaip teigiamą dalyką meras įvardijo rezultatų davusius renginius su Užimtumo tarnyba, seniūnijų seniūnais siekiant padėti tarnyboje registruotiems darbo ieškantiems asmenims įsidarbinti, sukurti savo verslą arba jį įregistruoti. Džiugina iš užsienio grįžtantys žmonės, investuojantys ir kuriantys verslus rajone. Teigiamai įvertintas ir žemės ūkio klausimų sprendimas, kurį ateityje planuojama perduoti savivaldybėms. Rajono vadovas pasidžiaugė, kad savivaldybės projektai yra įgyvendinami, kalbėjo apie ateinančių metų perspektyvas, finansinę padėtį ir kitų metų biudžetą.

Verslo pusryčių metu buvo aptarta Kelmės rajono investicijų aplinka. Strateginio planavimo ir investicijų skyriaus vedėja Laima Tyliutė supažindino su Kelmės rajono savivaldybės smulkaus ir vidutinio verslo rėmimo programa, mokestinėmis lengvatomis verslui, patvirtintomis Kelmės rajono tarybos sprendimais, bei Užimtumo tarnybos finansine parama. Apžvelgtos rajono verslumo lygio kilimo tendencijos.

Savivaldybės administracijos direktorius Stasys Jokubauskas pateikė informaciją apie verslumo skatinimą rajone. Ieškota galimybių, kaip padidinti materialines investicijas ir darbo užmokestį.

Verslo atstovai domėjosi, kaip verslas prisidėtų prie sporto plėtros rajone ir sporto veiklos galimybių. VšĮ Kelmės sporto centro direktorius Vaidotas Monkevičius supažindino su centro paskirtimi, veiklos kryptimis ir planais, pasidžiaugė naujomis galimybėmis vaikams, jaunimui ir suaugusiesiems sportuoti, organizuoti užimtumą, kalbėjo apie numatomą plėtrą – antrojo etapo įgyvendinimą, kurio metu numatoma statyti baseiną.

Pusryčių dalyviai vyko į Kelmės Tūkstantmečio parką sodinti medelių. Drauge su verslininkais akcijoje dalyvavo rajono savivaldybės mero pavaduotojas Egidijus Ūksas, savivaldybės administracijos direktorius Stasys Jokubauskas, seniūnas Romas Atkočaitis.

Savivaldybės administracijos informacija

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite