Angle down Atgal

Suplanuoti darbai miesto centre sėkmingai įgyvendinami

Įsibėgėjant 4-ajai karantino savaitei, Ukmergėje pastebimai sumažėjo ir pėsčiųjų, ir transporto priemonių. Kai gyvenimas sugrįš į įprastas vėžes ir ukmergiškiai vėl aktyviai pajudės iš savo namų, jie išvys gerokai pasikeitusias miesto centro erdves.

Pagal Ukmergės rajono savivaldybės administracijos įgyvendinamą projektą „Ukmergės miesto viešųjų erdvių infrastruktūros sutvarkymas I etapas: Kęstučio aikštės, Draugystės skvero ir Pilies parko su prieigomis įrengimas“ pernai rudenį pradėti darbai čia nesustojo.

Visų gerai matomoje vietoje - Draugystės skvere - baigiamos betonuoti atraminės sienelės. Beliks čia tik įrengti takus, sutvarkyti aplinką ir apželdinti. Šie darbai bus atlikti vienu metu apimant visus tris projekto objektus: Draugystės skverą, Kęstučio aikštę ir Pilies parką.

Pilies parke jau baigiami archeologiniai kasinėjimai ties apžvalgos aikštele ir nusileidimo taku į Vilniaus gatvę. Būsimiems takams čia jau iškastas lovys, taip pat paruošta ir danga jiems kloti. Netrukus turėtų startuoti ir naujos automobilių stovėjimo aikštelės ties Vienuolyno gatve (vietoj buvusio požeminio viešojo tualeto) įrengimo darbai. Rengiamasi Vienuolyno gatvės sujungimui su Pilies gatve. Darbai verda ir Pilies parke nuo senosios gaisrinės bokšto pusės. Čia baigiama išbetonuoti atramines sieneles, atliekama čia pastatyto sanitarinio mazgo apdaila. O pagrindiniai darbai šią savaitę startavo Pilies gatvėje, atkarpoje nuo Kęstučio aikštės iki senosios gaisrinės bokšto. Čia vykdomi lietaus nuotekų tinklų, ryšių ir elektros tinklų klojimo, kelio lovio iškasimo ir pagrindų įrengimo darbai.

Užbaigus šiuos darbus, bus imtasi Kęstučio aikštėje esančios senosios dangos demontavimo darbų.

Darbus atliekantis rangovas - bendrovė „Losrita“ planuoja juos užbaigti po metų.

„Kartą per savaitę vyksta pasitarimas su rangovais, projektuotojais bei techninę darbų priežiūrą atliekančiais specialistais. Šiuo metu mums visiems didžiausias iššūkis - karantino metu sulėtėjęs medžiagų tiekimas bei prašymai avansu apmokėti už jas. Kol kas visos rangos darbų sutartį pasirašiusios šalys laikosi visų duotų įsipareigojimų“, - sakė projekto vadovas, Ukmergės rajono savivaldybės administracijos Architektūros ir urbanistikos skyriaus vedėjas Artūras Sakalauskas.

Ukmergės rajono savivaldybės administracija atsiprašo gyventojų už keliamus nepatogumus, dėl kurių šiuo metu yra apsunkintas patekimas į gyvenamuosius būstus bei sudrumsta nusistovėjusi aplinkos ramybė.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite