Angle down Atgal

Sukurkite savo miego imperiją: kaip išsirinkti pūkinę antklodę?

Nėra geresnio jausmo, nei po dienos darbų įsitaisyti lovoje po šilta ir lengva pūkine antklode. Vis tik, teisingai pasirinkus, tokia antklodė gali puikiai tikti ne tik žiemą, bet ir atšilus orams. Plačiau pasakoja parduotuvės „Miego imperija“ vadovas Linas Masiliūnas:

– Žiemą pūkinės antklodės – tobulas pasirinkimas žmonėms, kuriems šąla rankos ir kojos. Turint šią problemą, puikiai tinka storiausia 90 proc. ar 100 proc. žąsų pūkų antklodė. Žąsų pūkai savo savybėmis yra dar geresni nei ančių pūkai.

Pūkinės antklodės gali tarnauti visais metų laikais: jose esantis natūralus užpildas pasižymi termoreguliacinėmis savybėmis, todėl žiemą nesušalsite, o vasarą nesukaisite. Žinoma, prieš perkant antklodę, tarnausiančią ne vienus metus, reikėtų tinkamai pasirinkti jos storį. Kiekvieno pirkėjo individualiems poreikiams padedame išsirinkti tinkamo storio antklodę ir laukiame jūsų duris ir vėl atvėrusioje „Miego imperijos“ parduotuvėje, adresu Tilžės g. 99, Šiauliai.

Pūkinę antklodę nebus sunku išsirinkti iš plataus mūsų asortimento: siūlome ne tik Lietuvos, bet ir užsienio gamintojų antklodes. Prekiaujame nuo nedidelių, kūdikiams skirtų antklodžių (100×135 cm) iki karališko dydžio antklodžių (220×240 cm) mėgstantiesiems ilsėtis erdviai ir komfortiškai. Renkantis antklodę, vertėtų atkreipti dėmesį į pūkų ir plunksnų santykį. Kuo pūkų daugiau (pvz.: 90 ar 100 proc.), tuo aukštesnė antklodės kokybė, tuo ji minkštesnė. Beje, tiek pūkinės antklodės, tiek pūkinės pagalvės yra pagamintos iš specialaus, labai tankaus impilinio audinio, kuris yra nepralaidus pūkams – jūsų miegamajame niekuomet neskraidys pūkai ar plunksnos.

Lengvos, natūralaus užpildo, termoreguliacinėmis savybėmis pasižyminčios pūkų antklodės – puikus pasirinkimas kiekvienuose namuose. Nepamirškite išnaudoti gryno oro ir šaltuko, paspaudusio lauke: išneškite savo antklodes ir pagalves prasivėdinti. Tinkama priežiūra padės išlaikyti antklodžių ir pagalvių higieną bei komfortišką miego aplinką.

Mūsų parduotuvėje taip pat rasite platų čiužinių, antčiužinių, patalų, patalynės ar net aukštos kokybės namų kvapų asortimentą – viskas, ko reikia, vienoje vietoje, kad susikurtumėte savąją miego imperiją!

Tilžės g. 99, Šiauliai (prie viaduko priešais laikinąją autobusų stotį)

+370 600 62 265

www.miegoimperija.lt

Reklama

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite