Angle down Atgal

Sujudimas prie „Akropolio“: į prekybos centrą skubėjo gaisrinės

Šįryt, kelios minutės iki aštuntos valandos, gausios ugniagesių pajėgos skubėjo į Šiaulių „Akropolį“.

Kaip naujienų portalui Etaplius.lt pranešė skaitytoja, į prekybos ir pramogų centrą atskubėjo 6 gaisrinės. Anot skaitytojos, ugniagesiai lipo ant stogo, vėliau į įvykio vietą privažiavo dar dvi gaisrinės.

Etaplius.lt naujienų portalo žurnalistai susisiekė su Šiaulių „Akropolio“ valdytoja Sonata Jociene. Jos teigimu, prekybos ir pramogų centre jokios nelaimės nebuvo ir pavojus niekam negrėsė. Anot jos, ugniagesiai gavo žinią iš Bendrojo pagalbos centro, kad galimai dega „Akropolyje“ veikiančios parduotuvės „Maxima“ stogas.

Pasak valdytojos, į įvykio vietą atskubėjo septyni ugniagesių automobiliai, gelbėtojai apžiūrėjo visas patalpas, stogą, tačiau jokių gaisro požymių nebuvo pastebėta. Tikėtina, kad telefonu 112 kažkas papokštavo arba tiesiog suklydo. Anot S. Jocienės, prekybos ir pramogų centre priešgaisrinė signalizacija nebuvo suveikusi:

„Dirbame įprastai ir laukiame lankytojų“, – pokalbį baigė Šiaulių „Akropolio“ valdytoja.

Tiesa, skambinusiojo pranešimas apie degantį „Maximos“ stogą iš tiesų skamba keistai, nes Šiaulių „Akropolis“ yra trijų aukštų, o minėto prekybos tinklo parduotuvė yra įsikūrusi pirmajame.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite