Angle down Atgal

Suimti du įtariamieji - padegęs automobilį bei nurodęs tai padaryti

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato (Kauno apskr. VPK) pareigūnai sulaikė du vyrus, kurių vienas įtarimas padegimu, o kitas – turto prievartavimu. Šie vyrai figūruoja ir kitame ikiteisminiame tyrime. Abu tyrimus organizuoja bei jiems vadovauja Kauno apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus prokurorai.

Sulaikytiesiems trečiadienį paskirtos kardomosios priemonės – suėmimas 3 mėnesiams.

Pasak Kauno apskr. VPK atstovų, balandžio 24 d. apie 04.00 val. Kaune, Kovo 11-osios g. buvo padegtas automobilis “Opel Astra“. Nuo jo taip pat užsidegė ir šalia stovėjęs „Citroen C5“.

Po šio įvykio pradėjus ikiteisminį tyrimą dėl turto sunaikinimo visuotinai pavojingu būdu, nustatyta, kad vyras (gim. 1976 m.) savo pažįstamo automobilį padegė kito vyro (gim. 1977 m.) paliepimu.

„Kaip paaiškėjo, pastarasis vykdė ir kitas nusikalstamas veikas ,– gegužės 4 d. Kauno mieste iš kito vyro reikalavo 3000 eurų,. Priešingu atveju grasino susidoroti su juo pačiu ir jo šeimos nariais. Sumokėjus dalį sumos, vėliau, gegužės 15-16 d., grasino ir reikalavo dar 2400 eurų“, - teigiama policijos pranešime.

Pažymėtina, jog abu vyrai kriminalistų buvo sulaikyti Kauno mieste gegužės 18-ąją. Įtariamiesiems už nusikalstamas veikas (turto sunaikinimas ar sugadinimas bei turto prievartavimas) gresia laisvės atėmimas iki šešerių metų. Abiem anksčiau teistiems kauniečiams įtarimai pareikšti ir kitame ikiteisminiame tyrime dėl narkotinių medžiagų platinimo. Už tai galima netekti laisvės iki aštuonerių metų.

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite