Angle down Atgal

Sugniuždytas vyras, kurio žmona mirė nuo COVID-19, maldauja visuomenę atsibusti

Britas Martinas Freebornas BBC pasidalino savo širdį draskančia istorija netrukus po žmonos mirties. Moters gyvybę pasiglemžė koronavirusas. Sugniuždytas vyras prašo žmonių, kurie netiki, jog virusas yra tikras, „pabusti“ ir būti „ypač atsargiems“.

 

Martinas Freebornas sausio 18 dieną kalbėjosi su BBC žurnalistu Clive'u Myrie iš Londono karališkosios ligoninės - praėjus vos kelioms akimirkoms po jo žmonos mirties.

Pensininkas sakė: „Mano žmona pralaimėjo kovą dėl gyvybės. Ją pražudė koronaviruso ir infekcijos mišinys. Aš ją praradau per pastarąjį pusvalandį."

Martino žmona Helen (64 m.) buvo viena iš 130 ligoninėje esančių Covid-19 pacientų.

Paklaustas, kokią žinią Martinas norėtų perduoti žmonėms, manantiems, kad virusas yra apgaulė, jis atsakė: „Tai mane tikrai pykdo. Niekas nenori to išgyventi. Niekam to nelinkėčiau. Tai tikrai siaubinga. Tai tikra ir žmonės tikrai turi rūpintis savimi.“

Jis taip pat maldavo žmonių pabusti ir būti atsargiems.

Martinas taip pat atskleidė, kad jų dukterų atsiųstas atsisveikinimo laiškas mamai atkeliavo per vėlai. Helen jau buvo prijungta prie plaučių ventiliavimo aparato ir nebeturėjo galimybės jo perskaityti.

Vėliau trys dukros - Laura, Lindsay ir Meghan - ašarodamos perskaitė mamai skirtą laišką.

Žiūrovai, stebėję laidą, taip pat verkė.

ITV vyriausiasis redaktorius Chrisas Shipas pasidalijo šia istorija ir išreiškė padėką medikams, nenuilstamai kovojantiems su koronavirusu.

Parengta pagal https://www.dailystar.co.uk

 

 

comment Skaitytojų komentarai (0)

Sponsored video

Taip pat skaitykite