Angle down Atgal

„Sūduvos“ kelyje - pirmąją pergalę iškovojusi „Palanga“ (vaizdo įrašas)

Lietuvos futbolo čempionės titulą ginanti Marijampolės „Sūduva“ A lygos šeštojo turo rungtynėse namuose sekmadienį susitiks su „Palanga“. Tai bus pirmosios šį sezoną A lygos rungtynės ant natūralios žolės.

Palangos futbolininkai į Marijampolę atvyks gerai nusiteikę, nes penktajame ture įsirašė į savo sąskaitą pirmąją pergalę - 2:1 palaužė Klaipėdos „Atlantą“.

4 taškus turintys palangiškiai A lygoje šiuo metu užima šeštąją vietą. „Sūduva“ po penkių turų turi 9 taškus ir žengia ketvirta.

„Palangos komanda yra gerai sukomplektuota, futbolininkai, kurie žaidė tokiose komandose kaip Machačkalos „Anži“, Belgrado „Crvena zvezda“ ir panašiose, tikrai yra geri. Treneriai atranda optimalią sudėtį ir komanda po truputį gerina žaidimą, - apie varžovus kalbėjo „Sūduvos“ vyriausiojo trenerio Vladimiro Čeburino asistentas Eivinas Černiauskas. - Pastarajame ture „Palanga“ iškovojo pergalę, tad yra emociniame pakilime“.

Treneris taip pat išskyrė faktą, kad kurorto ekipa yra aukščiausia lygoje.

„Palangiškiai pasižymi kompaktiška gynyba nuo aikštės vidurio, gynėjai puikiai žaidžia galva, yra pavojingi ir standartinių padėčių metu. Aikštės viduryje išsiskiria du saugai, kurie puikiai kuria progas komandos puolėjams, kiekvienose rungtynėse jie išvedami vieni prieš varžovų vartininkus“, - kalbėjo E. Černiauskas.

Pavojingiausias „Palangos“ žaidėjas yra Idrisas Umajevas, šį sezoną įmušęs keturis iš šešių savo komandos įvarčių.

„Stengsimės žaisti greitą futbolą, naudotis erdvėmis jų gynyboje, kai visi žaidėjai nebūna spėję grįžti ir užimti savo pozicijų“, - sakė „Sūduvos“ treneris.

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite