„Sūduvos“ futbolininkai Čempionų lygos atrankoje įveikė Kipro klubą

Marijampolė

lff.lt nuotr.

Budintis BudėtojasŠaltinis: Etaplius.lt

44877

Europos futbolo klubų Čempionų lygos varžybų pirmojo atrankos etapo pirmosiose rungtynėse trečiadienį Lietuvos čempionė Marijampolės „Sūduva“ savo aikštėje 3:1 (3:0) nugalėjo Nikosijos „Apoel“ (Kipras) ekipą.

Nors Kipro čempionai „Apoel“ futbolininkai buvo laikomi šios poros favoritais, „Sūduva“ jau pirmajame kėlinyje pribloškė varžovus, kai tris įvarčius pelnė per 10 minučių. Visus tris sykius beveik analogiškais smūgiais pelnė iš mažos Kiurasao salos kilęs 197 cm ūgio puolėjas Rigino Cicilia (9, 13, 19 min.).

Paskutinę mačo minutę (90+4 min.) rezultatą sušvelnino Wandersonas de Jesusas Martinsas.

„Sūduvos“ ekipa Čempionų lygos atrankoje žaidžia pirmąjį sykį.

„Apoel“ ekipa praėjusiais metais žaidė Čempionų lygos grupių etape. „Transfrmarkt.co.uk“ puslapio duomenimis, „Sūduvos“ futbolininkų vertė siekia 5,04 mln. svarų sterlingų (apie 5,69 mln. eurų), o „Apoel“ - 20,48 mln. svarų sterlingų (apie 23,12 eurų).

Atsakomosios rungtynės bus žaidžiamos liepos 17 dieną Nikosijoje.

Šios poros nugalėtojas antrajame atrankos etape susitiktų arba su Jūrmalos „Spartaks“ (Latvija), arba su Belgrado „Crvena Zvezda“ (Serbija) ekipa.