Marijampolė

Gintaras KandrotasŠaltinis: Etaplius.lt

9330

Marijampolės „Sūduva“ žengė užtikrintą žingsnį link UEFA Europos lygos atrankos trečio etapo.

Šįvakar Liepojoje (Latvija) marijampoliečiai užtikrintai 2:0 (1:0) įveikė vietos „Liepaja“ klubą ir iškovojo svarbią pergalę pirmose atrankos antrojo etapo rungtynėse.

Pirmojo kėlinio pradžioje keliolika minučių vyko apylygė kova, vėliau iniciatyvą pamažu perėmė „Sūduva“. Kelių progų išnaudoti nepavyko, tačiau jau 18-ą minutę buvo įmuštas pirmasis įvartis. Pasižymėjo Ovidijus Verbickas.

Aikštės šeimininkai ir toliau žaidė gana vangiai, nesukurdami nieko pavojingo. Jie suaktyvėjo antrojo kėlinio pradžioje, tačiau ir tada pavojingų progų nesukūrė. „Sūduva“ stengėsi kontratakuoti, ir jai tai pavyko. 75-ą minutę Ovidijus Verbickas galingai smūgiavo iš toli, šį smūgį „Liepajos“ vartininkas atrėmė, tačiau pirmas prie kamuolio prišoko K.Laukžemis ir įmušė į tuščius vartus.

Per likusį laiką „Sūduva“ patikimai gynėsi ir savo vartus išsaugojo sausus.

"Sūduvos“ rungtynes Liepojoje stebėjo ir laikinai einanti Marijampolės savivaldybės merės pareigas Irena Lunskienė.

Tad prieš atsakomąsias antrojo etapo rungtynes Marijampolėje liepos 20 d. „Sūduva“ turi solidžią persvarą ir puikius šansus patekti į trečiąjį etapą.

Beje, Soligorsko „Šachtioro“ klubas, kurį „Sūduva“ įveikė pirmajame UEFA Europos lygos atrankos etape, po šios nesėkmės atleido vyr. trenerį Olegą Kubarevą.