Angle down Atgal

Sudie, vasarėle

Apie pasibaigusią vasarą atsidusus sakoma: taip ilgai laukta ir taip greitai baigėsi. Išlydėti vasaros kaišaidoriečiai tradiciškai renkasi konferencijų ir pramogų centro „pas Radvilą“ kieme, kur spalvingą šventę rengia Kaišiadorių smulkaus ir vidutinio verslo asociacija. Įmonės, šios asociacijos narės: UAB „Rimsigna“, „Savingė“, „Eletransa“, „Autosparnai“, „Divenda“, Algrena“, „Aradva“, „Alivdara“ ir kitos bendromis pastangomis kviečia atlikėjus, organizuoja loteriją, kitas pramogas. Šiemet sudie vasarai tarėme šiltą šeštadienio vakarą. Vaikai mėgavosi spragėsiais bei cukraus vata, šokinėjo ant batutų. Juos linksmino pelytės iš „Vėjų fėjos“. Vaikai piešė širdeles, šoko, paskui jie stojo į eilę pieštis veidų.

Vaikų pramogos.
Vaikų pramogos.
Žaslietė Renata gavo dovanų iš Seimo narės L. Matkevičienės.
Žaslietė Renata gavo dovanų iš Seimo narės L. Matkevičienės.
Organizatoriai: D. Radvilienė, M. Vaicekauskas ir jo sutuoktinė Asta.
Organizatoriai: D. Radvilienė, M. Vaicekauskas ir jo sutuoktinė Asta.

Vakarą vedė Gediminas Juodeika, sveikinimo žodį tarė Seimo narė Laimutė Matkevičienė. Ji vaikams linkėjo gerų prasidedančių mokslo metų, tėveliams ir mokytojams – kantrybės ir sveikatos. Kadangi A. Radvila išvyko į užsienį, asociacijos vardu visus sveikino UAB „Savingė“ direktorius M. Vaicekauskas. Jis pasidžiaugė, kad žiūrovų susirinko išties gausiai, pažadėjo daug geros muzikos ir kitų linksmybių.

Muzikinį koncertą nuotaikingai pradėjo kaišiadoriečių kapela „Geri vakarai“. Po jų buvo ištraukti pirmieji laimingieji ir įteikti prizai. Tada jau į sceną užkopė dainininkas Radži. Jo atliekamos dainos „užkūrė“ klausytojus. Buvo padaryta pauzė ir vėl mažieji traukė lapelius su laimingųjų pavardėmis. Prizus įteikė M. Vaicekauskas, o vakaro vedėjas įjugė įrašą su A. Radvilos sveikinimo žodžiais šventės dalyviams.

Tą vakarą dar skambėjo Eglės Jakštytės atliekamos dainos, visi nekantriai laukė Vytauto Šiškausko pasirodymo. Tad vasarėlę išlydėjome smagiai, su dovanomis ir gera muzika. Lai ruduo būna toks pat spalvingas ir nuostabus, kaip prabėgusi vasara.

Virginija Šimkūnienė

Renginio organizatorių ir rėmėjų įsteigtais prizais džiaugėsi būrys šventės dalyvių.
Renginio organizatorių ir rėmėjų įsteigtais prizais džiaugėsi būrys šventės dalyvių.
comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite