Užsienio kalbų mokymosi centre įsteigta ne t 30 mokymosi vietų. Bibliotekos nuotr.
Angle down Atgal

Suaugusiųjų mokymosi savaitę šiauliečiai keliauja į biblioteką mokytis kalbų

Lapkričio 15–21 d. Lietuvoje minima Suaugusiųjų mokymosi savaitė, kurios metu Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos „Saulės“ filiale (K. Korsako g. 10) esančiame Užsienio kalbų mokymosi centre iš anksto užsiregistravę šiauliečiai galėjo dalyvauti savarankiško užsienio kalbų mokymosi programos „EuroTalk Interactive“ pristatyme ir sužinoti, kaip galima naujoviškai ir smagiai pasimokyti svetimų kalbų.

Lapkričio 17 d. ši programa buvo pristatyta grupelei žingeidžių senjorių, kurios domisi užsienio kalbomis arba šiaip nori paįvairinti savo laisvalaikį. Šio centro darbuotoja Danutė papasakojo apie vykusį tarptautinį Interreg projektą, pristatė jo metu įsigytą 7 kalbų (anglų, rusų, ispanų, italų, vokiečių, latvių) ir 6 lygių mokymosi programą, supažindindama su įvairiais jos lygiais ir pakvietė pačioms ją išbandyti. Galimybė nemokamai bibliotekoje mokytis užsienio kalbų labai sužavėjo senjores. Jų teigimu, kalbų mokymasis – ne tik puiki smegenų mankšta, bet ir smagus bei naudingas laisvalaikio praleidimas.

Norintys savarankiškai mokytis užsienio kalbų, visada yra laukiami nuo pirmadienio iki šeštadienio „Saulės“ filialo (K. Korsako g. 10) darbo valandomis. Daugiau informacijos bibliotekos svetainėje www.smsvb.lt arba tel. (8 41) 52 49 96.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite