Angle down Atgal

Su profesine švente pasveikinti Joniškio rajono pedagogai

Šiandien, minint Tarptautinę mokytojų dieną,  Joniškio rajono savivaldybės vadovai lankėsi rajono mokyklose ir sveikino mokytojus su profesine švente.

Vadovai pedagogams dėkojo už kasdienį Lietuvos ateities kūrimą ir palinkėjo neišsenkančios energijos, kūrybiškų idėjų, supratimo, kantrybės ir nuoširdžių moksleivių šypsenų.

Pasveikinti konkursą į vadovo pareigas laimėję ugdymo įstaigų vadovai: Joniškio „Saulės“ pagrindinės mokyklos direktorė Aldona Laucienė, Joniškio Algimanto Raudonikio meno mokyklos direktorius Vitolis Žukas ir Joniškio sporto centro direktorius Tomas Aleknavičius.

Taip pat Joniškio rajono savivaldybės vadovai įteikė padėkas už atsakingą ir nuoširdų pedagoginį darbą: Virginijai Pučkuvienei, Orentai Ramukevičienei, Zitai Rimdžiuvienei, Aušrai Dunauskienei, Vigantui Petrylai, Rimantui Aukseliui, Rasai Meižytei, Onutei Tikniuvienei, Svajai Meškienei, Daivai Kigienei, Vilijai Liepai, Ramunei Stankaitienei, Renatai Aidukei, Kęstučiui Motiejuičiui, Birutei Krajinienei, Algimantui Budriui, Reginai Katinienei, Daivai Lukienei, Danutei Martinaitienei, Daliai Palubinskienei, Veronikai Dabriegienei, Jurgita Kaveckienei, Ausmai Budrytei ir Ingridai Buožiuvienei.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite