Angle down Atgal

Su pradinuko bilietu važiuoja per tūkstantį vaikų

Nuo rugpjūčio vidurio atsirado galimybė pradinių klasių moksleiviams nupirkti specialų pradinuko viešojo transporto bilietą. Šiuo metu parduota daugiau nei tūkstantis tokių bilietų.

Nuo rugpjūčio 15 dienos buvo pradėta prekyba specialiais, vos 10 eurų devyniems mėnesiams kainuojančiais pradinukų viešojo transporto bilietais.

Per beveik mėnesį buvo parduota apie 1 300 bilietų. Maždaug pusė šių bilietų buvo nupirkta VšĮ „Klaipėdos keleivinis transportas“ (KKT) klientų aptarnavimo centre, pusė - internetu.

KKT vadovo Andriaus Samuilovo teigimu, preliminariai skaičiuojama, kad specialiais bilietais jau naudojasi apie 17 proc. Klaipėdos pradinukų.

Tikėtina, kad šių bilietų naudotojų skaičius dar padidės, nes dalis moksleivių pažymėjimus gaus šį mėnesį. Be to, yra tėvelių, kurie atžaloms iš anksto buvo nupirkę metinį ar pusmečio viešojo transporto bilietą, tad tikėtina, kad po Naujųjų metų pradinuko bilietų bus parduota dar daugiau.

„Dėl kainos klausimų tikrai nebuvo. Buvo tik klausimų, kodėl bilietas yra 9 mėnesiams, o ne mokslo metams, nes mokslo metai tęsiasi ir dalį birželio. Bet sprendimas yra toks, koks yra. Dar buvo klausiama, ar galioja tik mieste, ar ir priemiestyje. Pradinuko bilietas galioja tik pirmoje zonoje“, - vardijo A. Samuilovas.

Pildant elektroninį bilietą programėlėje „e.Ticket Klaipėda“ galima pasirinkti pradinuko, mokinio nuo 10 iki 19 metų ir mokinio iki 10 metų bilietą.

Skirtingi bilietai, pasak A. Samuilovo, yra dėl to, kad pradinuko bilietas galioja tik pirmojoje zonoje - Klaipėdos mieste, o kiti - ir priemiestinėje zonoje.

„Mokiniai iki 10 metų ir studentai turi vienokią nuolaidą, mokiniai nuo 10 metų nuolaidos neturi, jie turi mokėti visą kainą ir prašyti, kad jiems kelionės išlaidos būtų kompensuojamos“, - apie skirtumus pasakojo KKT vadovas.

Griežtai draudžiama „Vakarų eksprese“ paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite