Angle down Atgal

Su „Eu­ro­biu­ru“ į mo­kyklą be stre­so

Su­si­ruoš­ti į mo­kyklą – ne­leng­vas už­da­vi­nys. Laimė, į klasės suo­lus mo­ki­nu­kus pa­ly­di ne tik tėvai, bet ir „Eu­ro­biu­ras“, ku­ria­me ap­stu nau­dingų ir nuo­tai­kingų mo­kyk­li­nių pre­kių, di­de­lių nuo­laidų bei pra­ktiškų pa­ta­rimų.

Į „Eurobiurą“ tėvai dažnai užsuka drauge su vaikais – juk patiems išsirinkus mokyklos reikmenis, daug smagiau žygiuoti į mokyklą. „O atrasti kompromisą tarp vaikų norų ir tėvų poreikių padeda mūsų kolektyvo konsultacijos“, – sako „Eurobiuro“ Šiaulių padalinio vadovė Elona Pupkuvienė.

Anot jos, svarbiausias naujųjų mokslo metų pirkinys yra kuprinė. „Šiuo metu itin didelis pasirinkimas ergonomiškų kuprinių su pakietintomis nugarėlėmis, reguliuojamomis paminkštintomis petnešomis. Jos itin lengvos, sveria vos 680 gramų, bet kartu yra labai talpios, turi daug atšvaitų, todėl vaikai yra saugūs gatvėje. Itin didelio pirkėjų susidomėjimo sulaukia „Pelikan“ parkeriai, kurie turi specialias laikymo zonas vaikų piršteliams, užtikrinančias taisyklingą rašiklio laikymą. Be to, ant parkerio galima užrašyti vaiko vardą. Renkantis sąsiuvinius, atkreipkite dėmesį, kad jie būtų iš kokybiško popieriaus, kad nepersigertų rašalas, kad turėtų išorines bei vidines paraštes, kurias rekomenduoja mokytojai“, – pataria E. Pupkuvienė.

„Eurobiure“ šiuo metu vyksta akcija „Atgal į mokyklą“, todėl siūloma daug nuolaidų. „Kuprinėms taikomos net 40 proc. nuolaidos. Na, o perkant mokyklinių prekių už 55 Eur, mūsų klientai dar gali pasinaudoti 10 Eur dovanų kuponais, kuriuos jiems dovanojame“, – priduria E. Pupkuvienė.Beje, dabar mokyklines prekes pirkti pats laikas. Ypač jeigu norite turėti galimybę jas derinti tarpusavyje. Norimų prekių galima išsirinkti ir internetu. Jas pirkėjai gali atsiimti patys arba užsisakyti pristatymą į namus. Apsiperkant internetu, minėtos nuolaidos ir dovanų kuponas taip pat galioja, pastabose nurodant „Atgal į mokyklą“.

Tilžės g. 82A, I aukštas (priešais Ragainės progimnaziją)
Mob. +370 630 09 011
Tel. +370 41 399 507
El. p. siauliai@eurobiuras.lt
Darbo laikas: I–V 9.00–18.00
www.eurobiuras.lt

Reklama

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite