Angle down Atgal

ŠU alumnė, dovanų gamybos studijos įkūrėja Vilma Songailė: „Norėjosi pasirinkti kūrėjos kelią“

Tęsiame pasakojimus apie Šiaulių universiteto alumnus. Šį kartą siūlome siūlome ŠU alumnų ir karjeros koordinavimo specialistės Redos Ulinskaitės-Nosavičienės vaizdo pokalbį su Šiaulių universiteto absolvente, dovanų gamybos studijos įkūrimas „Gifts tree-Dovanų medis“ įkūrėja Vilma Songaile.

„Gifts tree–Dovanų medis“ dovanų gamybos studijos įkūrimas Vilmai buvo didžiulis iššūkis. Dabar jos studijoje gausu ir kitų kūrėjų darbų, kurie taip pat baigė Šiaulių universitetą.

Vilma nuo vaikystės svajojo apie floristikos studijas. Tuo metu tokių studijų nebuvo, todėl jai teko rinktis meno krypties studijas Šiaulių universitete. „Baigusi dailės ir dizaino studijų programą savo svajonės neužmiršau, todėl vėliau studijavau floristiką. Didžiausias mano studijų metų Šiaulių universitete prisiminimas – Erasmus mainų programa, kurios dėka buvau išvykusi studijuoti į Graco (Austrija) pedagogikos akademiją. Studijų Austrijoje metu teko išbandyti įvairias meno rūšis, ypač daug dėmesio buvo skiriama dizainui, kompiuteriniam modeliavimui“, – prisimena Vilma.

Šiaulių universiteto absolventė sako, jog po studijų ilgai svarstė įkurti savo dovanų gamybos studiją, Turėjo mesti savo turėtą darbą ir pradėti dirbti sau. „Iki tol aš dirbau baldų projektuotoja-dizainere. Teko daug metų praleisti prie kompiuterio ir daryti baldų brėžinius. Tai buvo įdomu, tačiau buvo daug mažiau kūrybos. O kūrybos norėjosi, todėl pasirinkau kūrėjos kelią“, – sako ŠU absolvente Vilma Songailė, „Gifts tree–Dovanų medis“ studijos įkūrėja.

Pasak Vilmos, ryšį su universitetu išlaikyti skatina seni draugai ir pažįstami. Studijų metais ji darbavosi Šiaulių universiteto studentų atstovybėje, todėl atsirado daug draugų. Mergina sako, jog su jais nuolat palaiko ryšį, bendradarbiauja, nepaisant to, jog jie yra išsibarstę po visą pasaulį.

Remiamas turinys

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite