Angle down Atgal

STT tiria fiktyvų įdarbinimą Molėtų ligoninėje, įtarimai pareikšti direktoriui V. Grigui

Specialiųjų tyrimų tarnyba (STT) ketvirtadienį pranešė apie atliekamą ikiteisminį tyrimą dėl fiktyvaus įdarbinimo Molėtų ligoninėje, įtarimai pareikšti įstaigos vadovui Vaidotui Grigui ir dar šešiems asmenims. 

Pasak tarnybos, turimi ikiteisminio tyrimo duomenys leidžia pagrįstai įtarti, kad V. Grigas 2019-2021 metais, veikdamas kartu su kitais ligoninės darbuotojais, galėjo suklastoti darbo sutartis ir kitus darbo apskaitos dokumentus bei fiktyviai įdarbinti ne mažiau kaip penkis, iš tiesų ligoninėje jokių funkcijų neatlikusius, žmones.

Ligoninės direktoriui pareikšti įtarimai dėl galimo piktnaudžiavimo ir dokumentų klastojimo, kitiems šešiems asmenims – dėl padėjimo piktnaudžiauti ir dokumentų klastojimo. 

V. Grigas yra ekspertų tarybos prie Vyriausybės narys.

Įtariamiesiems skirtos kardomosios priemonės – rašytiniai pasižadėjimai neišvykti ir nebendrauti su nustatytais asmenimis.

Šį tyrimą atlieka STT Panevėžio valdyba, tyrimą kontroliuoja ir jam vadovauja Panevėžio apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus prokuroras. 

BNS

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite