Angle down Atgal

Stipriausia Anglijos moteris lietuvaitė Ana patempia du autobusus

Šį vakarą 19.30 val. LNK laidoje „KK2 penktadienis“ – neeiliniai herojai ir jų pasiekimai. Viena iš studijos viešnių, gražuolė emigrantė lietuvaitė Ana Polujan, į filmavimą tiesiai iš Londono atvyko ką tik laimėjusi autobusų traukimo čempionatą.

„Moterų kategorijoje aš tempiau 8 tonų autobusą, tada pabandžiau vyrų kategorijos, 12 tonų. Ir tada buvo 3 kategorija, pačių stipriausių vyrų, buvo 22 tonos, 2 autobusai sujungti, ir aš galvojau pabandysiu. Ir man pavyko jį nutempti apie 5 metrus“, – pasakos Ana, kuri šiuo metu yra tituluojama viena stipriausių Anglijos moterų. Anos pasiekimai stulbinantys ta prasme, kad sportuoti ji pradėjo visai neseniai, o pirmosiomis savaitėmis buvo labai silpna ir neuždususi nenubėgdavo nei kelių šimtų metrų.

Neeilinę savo jėgą Ana pademonstravo ir „KK2 penktadienio“ studijoje. Ji pasisiūlė ant vienos rankos panešti laidos vedėją Tomą Ališauską, o ant kitos – Domininką Ramoną. Kaip jai pavyko, pamatysite laidoje.

Kita laidos viešnia – stipriausia Lietuvos moterimi tituluoja studentė Ieva Vinkšnaitė. Įdomu tai, kad galiūne Ieva tapo vos 17-os, dar besimokydama vidurinėje mokykloje, o jos treneris sako, kad Ievos pasiekimai ypač džiuginantys. „Per dvejus metus Ieva viršijo visus Lietuvos rekordus, tiek jaunimo, tiek jaunių, tiek suaugusių. Šiai dienai Ievos rezultatas viršija sporto meistro normatyvą. Trūksta 7.5 kilogramo iki elitinio“, – pasakos Ievos treneris Audrius Vosylius.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite