Angle down Atgal

Stipendijos Marijampolės profesinio rengimo centro moksleiviams

Šiandien žinią apie planuojamas stipendijas Marijampolės profesinio rengimo centro moksleiviams, socialiniuose tinkluose paskelbė Marijampolės meras Povilas Isoda.

Marijampolės savivaldybės tarybos posėdyje bus svarstomas klausimas dėl Profesinio mokymo ir studijų rėmimo fondo steigimo.

Marijampolės savivaldybėje veikia studijų rėmimo fondas. Iki šiol stipendijas gaudavo tik Marijampolės kolegijos studentai. Nuo šiol siekiama, kad stipendijas gautų ir Marijampolės profesinio rengimo centro moksleiviai. Taip būtų siekiama skatinti reikalingų specialistų rengimą Marijampolės regione.

Mokyklos pretendentus Marijampolės savivaldybės vardinei stipendijai gauti teikia du kartus per mokslo ar studijų metus.
Pretendentai atrenkami vadovaujantis šiais kriterijais:

  1. pretendento gyvenamoji vieta deklaruota Marijampolės savivaldybėje;
  2. pretendentas per pusmetį (semestrą) yra pasiekęs geriausių mokslo ar studijų rezultatų;
  3. pretendentas aktyviai pasižymi profesinio meistriškumo konkursuose, taikomojoje mokslinėje, kultūrinėje, sportinėje ar kitoje visuomeninėje veikloje;
  4. pretendentas nuo mokslo ar studijų pradžios nėra turėjęs akademinių skolų ar drausminių nuobaudų.

„Kalbėdami su verslininkais girdime, kad jiems reikia daug specialistų su profesiniu išsilavinimu, o mūsų profesinio rengimo centras stengiasi aktyviai atsiliepti į verslo deklaruojamą poreikį, kuria atitinkamas mokymo programas, bando populiarinti mūsų krašte reikalingas profesijas. Todėl ir mūsų savivaldybė nori profesinio rengimo centrui padėti, kad kuo daugiau jaunuolių domėtųsi paklausiomis profesinio rengimo centro studijomis ir tikiu, kad stipendija bus viena iš paskatinimo formų rinktis mūsų savivaldybėje reikalingas ir paklausias profesijas.“ – kalbėjo Povilas Isoda.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite