Angle down Atgal

Stiklo ir metalo turėklai – stilingas namų interjero sprendimas

Pastaraisiais metais namų interjere ypač išpopuliarėjusios stiklo ir metalo konstrukcijos vis daugiau gerbėjų atranda ir Lietuvoje. Jas gaminančios įmonės „Statybų agentas“ direktorius Kęstutis Kučiauskas sako, jog dažniausiai klientai domisi metalinėmis baldų kojelėmis, stiklo ir metalo pertvaromis bei turėklais.

Šiuolaikiška, bet ilgaamžiška

Architektai ir interjero dizaineriai šiuolaikinėms laiptų aikštelėms ar terasoms vis dažniau renkasi stiklo ir metalo pertvaras, kurios išskaido šviesą ir tokiu būdu sukuria erdvumo jausmą. Ypač „ant bangos“ šiandien yra įrėmintos stiklo konstrukcijos.

Kodėl verta rinktis stiklinius turėklus? Be jau minėto sukuriamo erdvumo jausmo, ne paskutinėje vietoje ir tai, jog stiklas yra akiai maloni, o taip pat prabangiai ir estetiškai namuose atrodanti medžiaga. Be to, tai klasikinis ir nesenstantis pasirinkimas.

Gamintojai tokį stiklą moka apdirbti taip, kad ant jo paviršiaus kauptųsi mažiau nešvarumų, o taip pat stiklą galima tonuoti, suteikiant jam įvairius atspalvius.

„Stiklus galima naudoti ir matinius, ir tonuotus, ir armuotus – viskas pagal kliento norą“, – sako UAB „Statybų agentas“ direktorius. 

@ Statybų agentas
@ Statybų agentas

Apdirbtas stiklas yra atsparus įtrūkimams ir kitokiam aplinkos poveikiui. Žinoma, kaip ir kiekvieną daiktą namuose, stiklo turėklus taip pat reikia tinkamai prižiūrėti, kartas nuo karto prasieinant drėgna šluoste. Tačiau vertinant bendrai, iš stiklo ir metalo pagamintų turėklų priežiūra yra paprastesnė nei medinių.

Beje, yra ne vienas stiklo turėklų montavimo būdas. Specialistai pasiūlys jums tinkamiausią sprendimą, įvertinę individualią situaciją ir bendrą jūsų namų interjero stilių. Tvarkingai sumontuoti stiklo turėklai yra visiškai saugūs ir funkcionalūs.

Siūlo ne tik turėklus, bet ir pertvaras

UAB „Statybų agentas“ siūlo namuose rinktis ne tik turėklus, bet ir kitas stiklo ir metalo konstrukcijas, pavyzdžiui, patalpoms atskirti naudojamas pertvaras. Skandinavijoje dažnai sutinkamas interjero sprendimas Lietuvoje yra dar pakankamai naujas, tačiau kasmet vis labiau populiarėjantis.

@ Statybų agentas
@ Statybų agentas

Didžiausias tokių pertvarų privalumas yra tas, kas norint atskirti patalpą, jums nereikia statyti gipso sienų, o taip pat išlaikomas erdvės jausmas. Stiklo ir metalo pertvaros įmontuojamos greitai ir tvarkingai, todėl tokį sprendimą dažnai renkasi ir namuose jau gyvenančios šeimos.

„Įsivaizduokite, kad turite didelį kambarį ar biurą, kurį norite atitverti. Kad nereiktų statyti gipsinių sienų, kurios sumažina erdves, mes su savo pertvaromis atitveriame patalpas, o erdvės pojūtis išlieka“, – paaiškina įmonės vadovas K. Kučiauskas.

Jo teigimu, tokias pertvaras klientai dažnai renkasi loftinio tipo būstuose ar biuruose. „Sakykime, grožio salone yra kelios vietos darbuotojams, ir mes šiomis pertvaromis galime jas suskirstyti taip, kad darbuotojai ir turėtų privatumo, ir galėtų matyti, kas dedasi aplinkui“, – pasakoja jis.

Beje, tokias pertvaras galima derinti ir su jau minėtais turėklais, gaminamais iš tokios pat stiklo ir metalo konstrukcijos. Tuomet namų interjeras atrodys dar vientisesnis ir malonesnis akiai.

Tokį sprendimą pasirinko ir Anykščiuose gyvenanti UAB „Statybų agentas“ klientė Vaidutė. Įmonės meistrai moters namuose sumontavo metalo ir stiklo pertvarą su durimis bei turėklus laiptams. Moteris sako, kad pertvaros nauda dvejopa – ne tik galima matyti, kas iš apačios ateina, bet ir pati pertvara taip pat šiek tiek sulaiko iš pirmo aukšto sklindantį garsą bei neišleidžia į laiptinę šilumos. „Neįsivaizduoju, kas toje vietoje galėtų geriau atrodyti“, – teigia ji.

UAB „Statybų agentas“ savo paslaugas siūlo visoje Lietuvoje. Pertvarų pagaminimas trunka kelias savaites, o patį montavimą įmonės specialistai atliks per kelias valandas. Kreipkitės jau šiandien!

Kontaktai:

Kęstutis Kučiauskas, UAB „Statybų agentas“
Tel. nr. +370-686-64060
El. paštas: kestutis.kuciauskas@gmail.com   

www.statybuagentas.lt
www.facebook.com/statybuagentas/

Remiamas turinys

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite