Angle down Atgal

Stiklas namų interjere: nuo turėklų iki pertvarų

Stiklas – tai klasikinė ir nesenstanti medžiaga, galinti pridėti skoningos elegancijos bet kuriame namų interjere. Jis gali būti naudojamas ne tik durims ar langams – stiklą vis dažniau sutiksite namų dekoro elementuose, vonios kambariuose ir virtuvėse ar netgi kaip pertvaras.

Apžvelgiame įdomiausius stiklo panaudojimo būdus, kuriais pastaruoju metu domisi lietuviai.

Stikliniai turėklai

Modernų namų interjerą kuriantys žmonės vis dažniau renkasi stiklinius laiptų turėklus. Tai puiki alternatyva mediniams porankiams ar kalvio darbo turėklams.

Iš stiklo pagaminti turėklai ypač tinka atviroms laiptų aikštelėms įrėminti – ši medžiaga prideda erdvumo jausmo, vizualiai didina patalpą ir išskaido po ją šviesą. Stikliniai turėklai namuose sukuria prabangos ir vertės jausmą, o tuo pačiu yra saugūs bei funkcionalūs.

Stiklo sienelės duše

@ Statybų agentas
@ Statybų agentas

Tai dar vienas modernus stiklo panaudojimo būdas interjere. Tradicinės dušo kabinos yra užima nemažai vietos, o jų valymas sudėtingas, todėl vis dažniau naujus namus įsirenginėjantys lietuviai dušui renkasi stiklo sieneles su durimis arba be jų. Tokios sienelės gali būti įrėmintos arba ne, priklausomai nuo kliento skonio ir poreikių.

Stiklas vietoje plytelių

Tradicines plyteles po pakabinamomis virtuvės spintelėmis lietuvių namuose vis dažniau keičia stiklo sienelės. Jų priežiūra – itin paprasta ir patogi; jums tereikės stiklo valiklio ir šluostės. Be to, priešingai nei plytelės, metams bėgant stiklo sienelės nepakeis savo išvaizdos ir visada atrodys puikiai.

Metalo ir stiklo pertvaros

Stilinga naujiena Lietuvoje – tai Skandinavijos šalyse populiarios industrinio stiliaus metalo ir stiklo pertvaros, atliekančios patalpų perskyrimo funkciją, o kartu ir papuošiančios bet kokius namus ar biurą.

Tokias pertvaras Lietuvoje gaminančios įmonės „Statybų agentas“ direktorius Kęstutis Kučiauskas sako, kad tautiečiai jomis domėtis pradėjo palyginti neseniai, tačiau dėl universalumo ir funkcionalumo jų populiarumas pastaruoju metu itin išaugo.

@ Statybų agentas
@ Statybų agentas

„Didžiausias privalumas yra tas, jog jomis galima atskirti įvairias patalpas išlaikant erdvės ir atvirumo jausmą, – pasakoja K. Kučiauskas. – Taip pat šios pertvaros nereikalauja nei kažkokių papildomų brėžinių, nei architektūrinių sprendimų – mes jau esamose patalpose galime viską padaryti, ne tik statybų metu.  Jeigu jūs jau gyvenate namuose ir jaučiate poreikį, mes atvažiuojame ir sumontuojame pertvaras.“

UAB „Statybos agentas“ atstovo teigimu, pertvarų montavimo procesas yra ganėtinai tvarkingas, nepažeidžiantis sienų apdailos ar kitų paviršių. „Po montavimo nereikia atlikti jokių papildomų apdailos darbų. Galima eiti ir gyventi“, – sako jis.

Metalo ir stiklo pertvarų funkcijos interjere – labai įvairios. Tai gali būti vientisa nejudinama konstrukcija, tačiau pertvaros taip pat gali būti ir stumdomos ar sulankstomos, netgi atlikti durų funkciją. Kaip teigia K. Kučiauskas, viskas priklauso tik nuo kliento fantazijos bei poreikių.

@ Statybų agentas
@ Statybų agentas

Industrinio stiliaus metalo ir stiklo pertvaras nesunkiai priderinsite prie bet kokio namų interjero. Nors populiariausias pasirinkimas lietuvių tarpe visgi yra juodo metalo pertvaros su skaidriu stiklu, klientas gali rinktis bet kurią patinkančią rėmų spalvą pagal RAL paletę.

„Stiklus taip pat galima naudoti ir matinius, ir tonuotus, ir armuotus – viskas pagal kliento norą“, – sako UAB „Statybų agentas“ direktorius. 

Įmonė savo paslaugas siūlo visoje Lietuvoje. Pertvarų pagaminimas trunka apie 4-5 savaites, o patį montavimą UAB „Statybų agentas“ specialistai atliks per kelias valandas. Kreipkitės jau šiandien!

Kontaktai:

Kęstutis Kučiauskas, UAB „Statybų agentas“
Tel. nr. +370-686-64060
El. paštas: kestutis.kuciauskas@gmail.com   

www.statybuagentas.lt
www.facebook.com/statybuagentas/

Remiamas turinys

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite