Angle down Atgal

ŠRATC pataria: kaip tvariai supakuoti dovanas?

Ar jau pakuojate dovanas? Taip? O ar kada nors prieš tai darydami susimąstėte, kiek daug medžių (taip taip, medžių, nes popieriaus, nesvarbu kokio, žaliava yra būtent medis) Jūs sunaikinate tam, kad patirtumėte kelių minučių netikėtumo jausmą, kurį suteikia dovanų išpakavimas ir popieriaus plėšymo euforija? Ne? O derėtų, nes visas šitas malonumas netrukus atsiduria šiukšlių dėžėje. Pavyzdžiui, Australijoje per Kalėdas sunaudojama apie 8 000 tonų vyniojamojo popieriaus ir tai prilygsta 50 000 medžių. Siaubingi skaičiai, tiesa?

O ką daryti, jei dovanas vis tiek norisi supakuoti, bet ir kenkti gamtai norisi kuo mažiau? Sprendimas yra! Naudokite nebereikalingas medžiagas ir popierinius pirkinių maišelius. Tokiu būdu jūs ne tik mažinsite vartojimą, bet ir pakartotinai panaudosite Jums nebereikalingą daiktą gražiam darbui. Beje, dauguma prekybos tinklų artėjant šiai metų šventei į apyvartą išleidžia netgi specialius kalėdiniais motyvais dekoruotus pirkinių maišelius, todėl dovanų pakavimui galima naudoti tiek vidinę tiek išorinę jų pusę.

Na ir be abejonės, tvariai supakavus, reikėtų nepamiršti, kad plastikinį kaspinėlį ant tokios dovanos klijuoti nederėtų, todėl paieškokime įdomesnių sprendimų iš gamtinių medžiagų. Puošybai puikiai tiks džiovinto apelsino skiltelė, eglės šakelė, kankorėžis, džiovinta uoga, cinamono lazdelė ar pan.

Taip įpakuota ir papuošta dovana ne tik dvelks dėmesiu tam žmogui ir meile gamtai, bet ir skaniai kvepės ir žadins kalėdinius jausmus.


 

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite