Angle down Atgal

ŠRATC padeda Šiaulių miesto savivaldybei nustatyti ir nubausti aplinkos teršėjus

Sulaukus iš gyventojų skundų dėl neleistino atsikratymo atliekomis, VšĮ Šiaulių regiono atliekų tvarkymo centras, operatyviai sureagavo ir perdavė informaciją su vaizdine medžiaga Šiaulių miesto savivaldybės administracijos Civilinės saugos ir teisėtvarkos skyriui.

Pažeidėjai buvo nesunkiai identifikuoti ir jiems paskirta administracinio nusižengimo nuobauda.

Už operatyvų įsitraukimą, sprendžiant atliekų šalinimo pažeidimų problemas, ŠRATC gavo Šiaulių miesto savivaldybės administracijos Civilinės saugos ir teisėtvarkos skyriaus padėkas už rūpinimąsi Šiaulių miesto savivaldybės teritorija.

Primename, kad Šiaulių miesto savivaldybės administracija, kartu su Šiaulių apskrities vyriausiuoju policijos komisariatu, įrengė per 70 vaizdo stebėjimo kamerų Šiaulių miesto viešose erdvėse.

Siekiant užtikrinti viešąją tvarką bei kontroliuoti miesto infrastruktūros tvarkymo problemas ir fiksuoti visus galimus teisės pažeidimus bei nusikalstamas veikas, informuojame, kad miesto kamerų fiksuota medžiaga apie asmenis, kurie netinkamai išmeta atliekas prie atliekų konteinerių, bus viešinama ir perduodama atitinkamoms instancijoms.

Kviečiame gyventojus būti pilietiškiems ir pastebėjus bei užfiksavus pažeidėją, pasidalinti informacija el. p.: info@sratc.lt.

ŠIUKŠLINTOJAI – BUDRUSIS NETVARKOS DETEKTYVAS STEBI JUS!

 

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite