Angle down Atgal

ŠRATC darbuotojai dalyvavo nuotolinėje paskaitoje apie korupciją

Gegužės 28 d. ŠRATC administracijos darbuotojai ir tarnybų vadovai dalyvavo nuotolinėje paskaitoje „Korupcijos samprata ir pasireiškimas Lietuvoje. Antikorupcinės aplinkos kūrimas“.

Siekiant maksimalaus skaidrumo įstaigoje, ŠRATC, savo iniciatyva, kreipėsi į STT dėl darbuotojų konsultavimo ir mokymų, susijusių su antikorupcinės aplinkos kūrimu, korupciniais nusikaltimais, kyšininkavimu, piktnaudžiavimo valdžia sampratų išaiškinimo.

Įstaigos darbuotojai buvo supažindinti su labiausiai paplitusiomis korupcijos formomis, jos apraiškomis Lietuvoje bei įstatymais įtvirtinta atsakomybe už korupcinius nusikaltimus ir kita, su tema susijusia, informacija.

„Suvokdami kokioje sudėtingoje viešųjų paslaugų teikimo srityje dirbame ir siekiant darbuotojus apsaugoti nuo galimų klaidų ar interesų supainiojimo, ėmėmės papildomų veiksmų ir esame dėkingi STT už išsamų pranešimą bei pateiktą informaciją, į ką būtina atkreipti dėmesį siekiant aukštų skaidrumo standartų. Tikiuosi, tai padės ŠRATC darbuotojams geriau suvokti ribas tarp galimų teisėtų ir neteisėtų interesų, kurių mūsų veikloje yra daug ir taip apsaugoti tiek darbuotojų, tiek įstaigos reputaciją“, – sakė ŠRATC direktorius Žilvinas Šilgalis.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite