Angle down Atgal

Sprendžiamos problemos dėl pusiau požeminių atliekų konteinerių

VšĮ Šiaulių regiono atliekų tvarkymo centras (toliau – ŠRATC) informuoja Šiaulių miesto gyventojus dėl pusiau požeminių atliekų surinkimo konteinerių įrengimo ir jų eksploatacijos.

Dar 2018 m. spalio 15 d., įgyvendinant projektą „Komunalinių atliekų rūšiuojamojo surinkimo infrastruktūros plėtra Šiaulių regione“, pagal viešųjų pirkimų procedūras, ŠRATC su konkurso laimėtoju UAB „TIS“ (toliau – Tiekėjas) pasirašė sutartį dėl 289 pusiau požeminių konteinerių įsigijimo bei aikštelių įrengimo Šiaulių miesto savivaldybės teritorijoje.

Rangos sutartyje nurodyta, kad visi numatyti darbai turėtų būti atlikti iki 2020 m. gruodžio 15 d.  Tačiau sutarties įgyvendinimo metu, ruošiantis įrengtų pusiau požeminių atliekų surinkimo konteinerių aikštelių eksploatacijos pradžiai, buvo pastebėti akivaizdūs tiekiamų prekių kokybiniai trūkumai, dėl kurių ištaisymo kilo ginčas tarp sutarties šalių.

Šiaulių miesto savivaldybė ir ŠRATC gindami savo teisėtus lūkesčius ir viešąjį interesą, reikalauja iš Tiekėjo atsakomybės dėl įrengtų aikštelių kokybinių parametrų laikymosi. Dėl kilusio ginčo, įrengtų aikštelių perdavimas eksploatacijai atidedamas vėlesniam laikotarpiui, kol bus išspręsti visi nesutarimai tarp projektą įgyvendinančių šalių. 

Šiaulių miesto gyventojai, atsiprašome, kad pusiau požeminių atliekų surinkimo konteinerių aikštelės vis dar negali būti pradedamos eksploatuoti dėl kilusio ginčo. Siekiame, kad Šiaulių miestas ir jo gyventojai galėtų naudotis kokybiškais ir estetiškai tvarkingais pusiau požeminiais atliekų surinkimo konteineriais. Kol vyks ginčas, prašome gyventojų įrengtais konteineriais nesinaudoti.

 

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite