Pakruojo rajono savivaldybės nuotr.

Reporteris RasaŠaltinis: Etaplius.lt

93757

Liepos 27 dieną dvylika Pakruojo rajono neįgaliųjų draugijos narių dalyvavo Bauskės sporto šventėje, kuri vyko Bauskės rajono savivaldybės sporto centre „Memele“.

Pelnyta 13 medalių: 5 aukso, 6 sidabro ir 2 bronzos. Egidijus Gabriūnas pasipuošė trimis medaliais: iš neįgaliųjų, sėdinčių vežimėliuose, buvo pirmas smiginio rungtyje, o kopėčių ir 60 m kliūtinio važiavimo rungtyse užėmė antrąsias vietas; Ramūnas Gudonis 60 m kliūtinio važiavimo ir smiginio rungtyse buvo trečias.

Tris medalius iš Bauskės parsivežė Ričardas Vladička – aukso medalį jis iškovojo futbolo spyrių į vartus ir du bronzos medaliai jam atiteko baudų metimo ir rutulio stūmimo rungtyse.

Rutulio stūmimo sėdinčių vežimėliuose rungtyje 1-ą vietą užėmė Irmantas Kriuklys. Juozas Urbonavičius plaukiojančių lėkščių rungtyje iškovojo aukso medalį. Aleksandras Bajalis pelnė aukso, o Indrė Karinauskaitė sidabro medalius kopėčių rungtyse.

Po varžybų kartu su vairuotoju Vidmantu Jonaičiu vykome į Bauskės organizatorių padovanotą ekskursiją po Bauskės pilį.

Sporto šventei pasiruošta vykdant „Neįgaliųjų socialinės integracijos per kūno kultūrą ir sportą“ projektą.