Angle down Atgal

Sporto, grožio ir sveikos gyvensenos specialistų komanda ruoš merginas vasaros sezonui

Nuo vasario 24 dienos Lietuvoje startuoja naujas išskirtinis sveikatingumo projektas „Fit Bella“. Tris mėnesius truksianti iniciatyva merginoms mes daug valios ir pastangų reikalaujančius iššūkius sveikos gyvensenos, sporto ir grožio srityse. Projekto komanda jau ruošia treniruočių sales bei dėlioja paskutinius taškus ant „i“ ir su nekantrumu laukia pirmųjų dalyvių.

„Fit Bella“ – kas tai?

Kaip teigia projekto sumanytoja ir organizatorė, grožio specialistė, fitneso ir kultūrizmo varžybų dalyvė bei prizininkė Ingrida Skirtun, „Fit Bella“ – tai unikalus ir vienintelis toks Lietuvoje ne vieną sritį – sporto, grožio ir sveikos gyvensenos puoselėjimo – apimantis projektas. „Graži, sveika, aukštai iškėlusi galvą ir savimi pasitikinti – tokia laimingos bei sėkmingos moters paslaptis. Tačiau ne viena dailiosios lyties atstovė tik svajoja tokia tapti ir dėl įvairių priežasčių nesiryžta keisti savo gyvenimo įpročių, kad norai virstų realybe. Geriausių grožio, sporto, sveikos gyvensenos ir kitų sričių specialistai susibūrė į vieną komandą tam, kad tokioms moterims suteiktų drąsos ir įkvėptų pasitikėjimo savimi“, – iniciatyvos esmę apibrėžė projekto idėjinė lyderė.

Tvirtai pasiryžti dalyvauti dar yra laiko – projektas prasidės nuo vasario 24 d. ir truks tris mėnesius. „Gegužės pabaigoje įvertinsime pasiektus rezultatus, o, jau atėjus vasarai, merginos galės džiaugtis geresne savijauta ir dailesnėmis kūno linijomis“, – teigiamais ateities rezultatais neabejoja projekto organizatorė Ingrida. Ji taip pat atkreipia dėmesį, kad dalyvauti projekte galės visos norinčiosios, tačiau rimtų problemų su sveikata ar fizine būkle turinčioms merginoms bus rekomenduojama kreiptis į tam tikrus specialistus.

Idėja gimė siekiant įprasminti sukauptą patirtį

Projekto rengėja neslepia, kad pati su mažesnėmis ar didesnėmis pertraukomis sportuoja jau devynerius metus. Tokią pat laiko patirtį pašnekovė sukaupusi ir grožio srityje, todėl ilgą gyvenimo laikotarpį, kaip teigia ji pati, šie dalykai žengė koja kojon. „Tai ir buvo viena pagrindinių priežasčių, paskatinusių savo sukauptomis žiniomis pasidalinti su kitais bei suburti vieningą komandą, kuri padėtų merginoms siekti užsibrėžtų tikslų: pradėti sportuoti, išmokti grožio subtilybių, susipažinti su sveikos mitybos principais ir kt.“

Užvėrusi projekto duris – grakšti, sveika, sportiška ir laiminga

Vienas svarbiausių projekto tikslų, pasak organizatorės, – padėti merginoms susipažinti su visavertiško gyvenimo sąvoka, tvirtai pasiryžti pokyčiams ir vėliau tęsti savęs tobulinimą įvairiais aspektais. „Sieksiu, kad moterys ir merginos, dalyvaujančios projekte, mėgautųsi tuo trijų mėnesių laikotarpiu, jog nebūtų nei vienos dienos abejonių, kad galbūt pokyčiai – ne joms. Stengsiuosi, kad pokyčiai ir rezultatai dalyves su kiekviena diena vis labiau džiugintų bei motyvuotų“, – užsibrėžtus tikslus vardija projekto komandos vadovė Ingrida. Nors veiklos labiau orientuotos į kardinalius išvaizdos pokyčius, tačiau projekto rengėja pabrėžia, kad jai daug svarbiau paruošti merginas ateičiai ir kitokiam gyvenimui užvėrus projekto duris. Dėl šios priežasties komanda dalyves supažindins su kuo daugiau aktyvių veiklų, kad šios, pasibaigus projektui, nenustotų judėti tiesiogine to žodžio prasme bei pasirinktų sau labiausiai patinkančią.

Sportiškos gražuolės plušės ne tik salėje

Projekto pavadinimas, kaip teigia pašnekovė, pasirinktas neatsitiktinai. „Fit Bella“ išvertus į lietuvių kalbą reiškia „Sportiška gražuolė“. Pavadinimas aiškiai įvardija projekto esmę, jog tai nėra vien sportas, alinančios dietos ir prakaitas išlietas intensyvių treniruočių metu.“ Organizatorė taip pat priduria, kad sporto ir sveikos mitybos aspektai bus projekto pagrindas, tačiau platus veiklų spektras apims ir mokymąsi pozuoti bei praktinius patarimus, kaip išlaikyti grakščią stovėseną bei eiseną, Lotynų Amerikos stiliaus šokius ir kt. „Po aktyvių veiklų projekto metu merginos galės kiek pasilepinti ir atsipalaiduoti: bus vedamos makiažo pamokos, kuriose dalyvėms bus atskleistos grožio subtilybės,“ – dalį užsiėmimų įvardija organizatorė. Atskleidžiami ir kiti projekto užkulisiai: dalyvėms bus vedami seminarai sveikos mitybos, sporto temomis, vyks psichologinės paskaitos apie bene didžiausią moterų priešą – persivalgymą. Vis dėlto, projekto komanda kiek intriguoja, tačiau pažada dar daugiau kitų įvairiausių veiklų, susijusių su sveikata, sportu ir grožiu, apie kurias – jau visai netrukus. Rengiamas intensyvus projekto veiklų tvarkaraštis, kuriame laisvadienių beveik nebus, tad gražuolėms teks nusiteikti ir pasiruošti į darbus kibti iš peties.

Akivaizdžių pokyčių padės siekti profesionalų komanda

Projekto sumanytoja teigė, kad suburti sporto, grožio, sveikos mitybos ir kitų savo srities specialistų komandą vienam dideliam tikslui tikrai nebuvo lengva. „Susitikau su daugybe žmonių, kurie pretendavo į projekto komandą, o jų pasirinkimas tapo pačiu atsakingiausiu žingsniu – juk tie žmonės dirbs su tiek daug merginų ir ves jas taip trokštamų pokyčių link. Man labai svarbu, kad dalyvės visiškai pasitikėtų profesionalais, kurie dirbs su jomis, todėl nemažai domėjausi, taip pat vertinau kiekvieno gebėjimus ir būsimą indėlį, todėl neabejoju, kad mano komanda atiduos save 100 %“, – atviravo organizatorė. Projekto komandoje – aukštos kvalifikacijos specialistai, įvairių sporto varžybų prizininkai ir kt. profesionalai, tarp kurių – sporto klubo ,,Priklausomi nuo sporto“ treneriai, sertifikuotas Kangoo Jumps instruktorius, pramoginių šokių dalyvė bei prizininkė ir daugelis kitų.

Projekto dalyvių gretose – garsi tinklaraštininkė

Nors registracija prasidėjo dar neseniai, projekto komanda intriguoja, kad viena iš dalyvių – garsi tinklaraštininkė Darja Kotelnikova, geriau žinoma kaip Darja Kot. Paklausta, kas ją paskatino dalyvauti, humoristinių vaizdelių apie kasdienį moterų gyvenimą kūrėja teigė, kad projektas – tai išsigelbėjimas nuo rutinos. „Kai pradėjau savo paskutinių kelerių metų veiklą – filmavimus, vaizdo įrašų kūrimus bei montavimus, tinklaraščio rašymą ir kt., – supratau, kad vis mažiau randu laiko sau. Per metus priaugau nemažai kilogramų, nes sėdimoje padėtyje praleidžiu didžiąją laiko dalį – kartais net 12 h su penkių minučių pertraukomis pavedžiojant šuniuką. Taigi, supratau, kad reikia kažką keisti“, – atviravo tinklaraštininkė.

Pašnekovė taip pat neslepia, kad, pasibaigus projektui, tikisi akivaizdžių pokyčių. „Pagrindinis mano dalyvavimo projekte tikslas, be abejo, yra gražus, lieknas, stangrus ir išpuoselėtas kūnas, puikiai pasirengęs paplūdimio sezonui.“ Garsi tinklaraštininkė pasiryžusi iš principo pakeisti savo mitybos įpročius, taip pat įtemptoje darbų rutinoje neapleisti fizinės veiklos režimo. „Fit Bella“ mums, visoms dalyvėms, primins apie tai, kaip svarbu rūpintis savimi, nepamiršti pasilepinti laisva valandėle sau bei puoselėti vidinį ir išorinį grožį“, – projekto privalumus vardija Darja Kot.

Vasarį startuosiančio unikalaus projekto dalyvė kviečia prisijungti ir kitas merginas, kurios nori, tačiau vis dar nesiryžta žengti tvirto žingsnio į priekį akivaizdžių pokyčių link. Pasak jos, geriausia motyvacija – „prieš“ ir „po“ atvaizdas veidrodyje. Siekiant užsibrėžto tikslo, labai svarbus palaikymas, todėl Darja patvirtina, kad čia jo tikrai netrūks. „Viso projekto metu treneriai suteiks reikalingą pagalbą, o įvairius iškilusius klausimus galėsime užduoti ne tik jiems, tačiau ir viena kitai.“

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite