Sporto gimnazijos dziudo sportininkai grįžo su medaliais

Panevėžys

Panevėžio Raimundo Sargūno sporto gimnazijos nuotr.

Etaplius.lt BudėtojasŠaltinis: Etaplius.lt

200997

Panevėžio Raimundo Sargūno sporto gimnazijos auklėtiniai pirmose šių metų varžybose iškovojo net 7 medalius.

Šį savaitgalį Kėdainiuose vyko Lietuvos atviras dziudo Jaunučių (U-15) ir Jaunių (U-18) čempionatas, kuriame sėkmingai pasirodė ir Panevėžio Raimundo Sargūno sporto gimnazijos auklėtiniai.

„Džiaugiuosi, kad pirmose šių metų varžybose mūsų auklėtiniai triumfavo. Pelnėme net septynis medalius“, - sakė trenerė Ieva Klimašauskienė.

U-18 amžiaus grupėje Panevėžio Raimundo Sargūno sporto gimnazijos auklėtiniai iškovojo net septynis medalius: du aukso, du sidabro ir tris bronzos.

R.Marozaitė (52kg.) ir D.Didžiakis (50kg) tapo čempionais ir iškovojo aukso medalius.

Antrąsias vietas ir sidabro medalius iškovojo T.Žilys (73kg) ir R.Stasiulytė (+70kg).

Treti liko ir bronzos medalius iškovojo D.Miceika (73kg), D.Chush (+70kg) ir B.Žindulis (66kg).

Gimnazijos sportininkus varžyboms ruošė treneriai K.Trumpis, R.Balta ir I.Klimašauskienė.