Sportas2017 m. Birželio 10 d. 10:07

Sportinio ėjimo festivalio „Alytus 2017“ nugalėtojais tapo B. Virbalytė ir D. Tomala

Alytus

Budintis BudėtojasŠaltinis: Etaplius.lt

6318

Penktadienį Alytuje vykusių 43-iųjų sportinio ėjimo varžybų „Alytus 2007“, turinčių Europos lengvosios atletikos federacijos (EA) „Permit Meeting“ statusą, moterų 20 km varžybose triumfavo olimpietė Brigita Virbalytė.

B. Virbalytė finišavo per 1 val. 33 min. 54 sek. Sportininkė šiose varžybose nugalėjo ketvirtą kartą. Jai taip pat atiteko Lietuvos čempionato aukso medalis.

Antrąją vietą užėmė baltarusė Anastasija Rodzkina (1:42.56), trečiąją - lenkė Agnieška Elvard (Agnieszka Ellward, 1:47.38).

Lietuvos pirmenybių sidabras atiteko Austėjai Kavaliauskaitei (5 vieta, 1:55.33), bronza - Ievai Šukevičiūtei (6 vieta, 1:57.24).

Vyrų 20 km varžybose trečią kartą triumfavo lenkas Davidas Tomala (Dawid Tomala, 1:24.41). Antras buvo italas Leonardas dei Tosas (Leonardo dei Tos, 1:24.44), trečias - baltarusis Jevgenijus Zaleskis (1:28.05).

Lietuvos čempionato medalius išsidalino Marius Žiūkas (4 vieta, 1:28.36), Genadijus Kozlovskis (6 vieta, 1:29.00) ir Marius Šavelskis (11 vieta, 1:35.59).

Jaunuolių ir jaunių vaikinų 10 km varžybose antrąją vietą užėmė asmenin rekordą pagerinęs Paulius Juozaitis (47.42). Kitus medalius 10 km distancijoje išsidalino svečiai iš užsienio.