Sportas Derliaus šventėje Šalčininkuose

Reporteris ViktorijaŠaltinis: Etaplius.lt

52893

Rugsėjo 16 d. Šalčininkuose užteko pramogų visiems. Derliaus šventė pakvietė į spalvingą ir nuotaikingą renginį, veiklos turėjo ir sportininkai.

Šalčininkų miesto korte vyko Šalčininkų rajono mero taurės teniso finalinės dvejetų varžybos. Po atkaklių kovų I vietą iškovojo Viktor Frizel ir Ernest Dobrinskij, II vietą – Vadim Zinkevič ir Dzmitry Bezuyeuski ir III vietą – Vitalij Romaško ir Aleksandr Zarecki. Buvo apdovanotos ir teniso varžybų vienetu prizininkai. Varžybos vyko nuo liepos mėnesio: I vietą iškovojo Viktor Frizel, II vietą – Ernest Dobrinskij ir III vietą - Vitalij Romaško.

Nuo 13.00 val. prasidėjo sportinių žaidimų festivalis: vyko futbolo 5x5, krepšinio 3x3, moterų ir vyrų parko tinklinio 3x3, ringo varžybos.

Daugiausia susidomėjimo sulaukė krepšinio 3x3 varžybos, kuriose dalyvavo 9 komandos. I vietą krepšinio varžybose iškovojo komanda „Olimpas“ (T. Ginevič, V. Junevič, A. Muchliada, E. Čepelevski), II vietą – komanda „Ramiu veidu“ (P. Lagun, D. Lun, D. Arod), III vietą - „Nowa Fala“ (M. Kuklys, E. Andros, J. Lenkevič, M. Narkun).

Futbolo varžybose dalyvavo 6 komandos, I vietą iškovojo „Baltoji Vokė“, II vietą – „Piercy“ (Šalčininkai), III vietą – „Turgeliai“.

Parko tinklinio varžybose dalyvavo 6 vyrų ir 3 moterų komandos. Vyrų varžybose I vietą iškovojo Kalesninkų komanda, II vietą – „Enika“ (Avižieniai), III vietą– Butrimonių komanda. Moterų varžybose pirmosios buvo Šalčininkų žaidėjos, II vietą užėmė Kalesninkų ir III vietą Butrimonių komandos.

Didelio susidomėjimo sulaukė ir ringo varžybos, kuriose trijose amžiaus grupėse dalyvavo 23 žaidėjai. I vietą savo amžiaus grupėse užėmė Aneta Kočan (Šalčininkai), Emilija Kasparovičiūtė (Šalčininkai), Deivid, Piatikonis (Baltoji Vokė), Gabriela Bojarin (Baltoji Vokė), Sabina Marcinkevič (Šalčininkai), Daniel Bukin (Baltoji Vokė), Vitalij Viduto (Baltoji Vokė); II vietą - Ieva Kasparovičiūtė (Šalčininkai), Alanas Stankevičius (Baltoji Vokė), Valerija Žertovskaja (Baltoji Vokė), Emilija Jutkevič (Baltoji Vokė), Leon Urgalevič (Baltoji Vokė), Norbert Giru, (Baltoji Vokė); III vietą užėmė –Patryk Bojerin (Baltoji Vokė), Adriana Rimpo (Baltoji Vokė), Agneška Kovalevska (Baltoji Vokė), Sylvester Baranovič (Baltoji Vokė).