Angle down Atgal

Specialistų į Nidą neprivilioja net nemokamu apgyvendinimu

Daugiau nei 3 000 visos Neringos gyventojų kerpa tik viena kirpėja, o norint gauti manikiūro paslaugas reikia laukti eilėje daugiau nei mėnesį.

Su tokiomis problemomis susiduria Nidos ir kitų Neringos gyvenviečių vietiniai gyventojai. Tačiau ši aktualija vasarą palies ir ten atostogausiančius.

Grožio srities specialistų trūkumas – rimta vasaros sezonui besiruošiančios Nidos ir visos Neringos verslininkų problema.

„Viena kirpėja kartą per mėnesį pas mus atvyksta iš Kauno. Tačiau tokia laikina pagalba – tik kaip šiaudas skęstančiajam, ji neišsprendžia esminės grožio srities specialistų trūkumo problemos. Kadangi tokių specialistų poreikis didžiulis, visų norinčiųjų pasigražinti klientų aptarnauti tiesiog neįmanoma“, – pasakoja Kristinos studijos vadovė Kristina Laukienė.

Dvylika metų Nidoje veikiantis grožio centras, atsižvelgdamas į rinkos poreikius, ryžosi plėtrai – birželio mėnesį keliasi į naujas patalpas ir kuria 5 naujas darbo vietas: ieško 2 kirpėjų, po 1 vizažo, masažo ir manikiūro meistrą.

Tačiau K. Laukienė nesitikėjo, kad susidurs su tokia didžiule problema – grožio srities specialistų neranda jau visą mėnesį.

„Kur tik neskelbėme, kad ieškome specialistų, niekas neatsiliepia. Apklausėme daugybę grožio specialistus ruošiančių mokyklų, tačiau ir ten konkurencija didžiulė: jau trys darbdaviai „kvėpuoja į nugarą“ ir laukia būsimo specialisto, kol baigs mokslus“, – savo patirtimi dalijasi Kristinos studijos vadovė.

Grožio centro Nidoje savininkai jau ėmė siūlyti specialistams ir nemokamą apgyvendinimą, kad tik atsirastų norinčių dirbti Nidoje ar visą vasarą, ar mėnesį, ar nors po savaitę.

Alfa.lt

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite