Angle down Atgal

Specialistai perspėja: „Jūsų pinigai išskrenda per langus!“

Lietuvių patarlė sako: „Roges ruošk vasarą, o ratus žiemą.“ Tai ir langais pasirūpinkime dar iki atvėstant  orams. 
 

Norėdami šiltai gyventi ir kvėpuoti švariu oru, pasikeiskite langų tarpines ir įsirenkite kokybiškas orlaides

Kodėl reikia keisti tarpines? Standartinių guminių tarpi­nių eksploatacijos laikas – 5–7 metai. Jeigu per šį laikotarpį neatlikote jokių guminių tarpi­nių priežiūros darbų (nevalėte ir netepėte silikonu), jos tam­pa neefektyvios ir ima praleisti šaltį, triukšmą, patalpose kau­piasi drėgmė. Netinkamai eks­ploatuojamos guminės tarpinės praranda elastingumą, susiploja, ištęžta, tampa kaip kramtomoji guma arba sukietėja ir tampa lengvai paveikiamos temperatūrų kaitos: dėl karščio prisilydo prie langų profilio, dėl šalčio suskilinėja ir sukietėja, susidaro ledo tiltai arba tiesiog prišąla lango varčia prie rėmo, to­dėl būstų šeimininkai savo pini­gais pradeda ne tik šildyti kiemą, bet ir pažeidžia lango izoliacines savybes.

Kas gi iš mūsų taip prižiūri langų tarpines? Niekas! Tad be­lieka gumines tarpines pasikeisti į ilgaamžes, kokybiškas tarpines, kurios nereikalauja jokios priežiūros ir pasižymi puikiomis izoliacinėmis savybėmis.

Gumines tarpines pasikeiskite vokiškomis Q-LON poliuretano tarpinėmis

Q-LON tarpinėms suteikia­ma 5 metų garantija, tačiau savo izoliacinių savybių jos nepraran­da daugiau nei 20 metų. Šioms tarpinėms nereikia jokios papildomos priežiūros per visą eksploata­cijos laikotarpį. Tarpinės atsparios ultravioleti­niams saulės spinduliams, šalčiui, karščiui, cheminiams valikliams. Q-LON tarpinės sudarytos iš po­liuretano putų ir apgaubtos karbo­nu – tai užtikrina ilgaamžiškumą.

Vokiškos „Schlegel Q-LON“ tarpinės pagamintos naudojant unikalų medžiagų derinį, turi puikią „atmintį“ – suspaustos grįžta į savo pradinę formą, jų neveikia temperatūros svyravi­mai, grybeliai, UV spinduliai ar ozonas. Laikui bėgant, Q-LON tarpinės puikių savybių nepra­randa, net ir po 30 000 langų ar durų atidarymo ir uždarymo ciklų jos dirba taip, kaip dirbusios.

Įleiskime šviežio oro su AIR-BOX vožtuvais.

Norint išvengti langų rasoji­mo, pelėsio, reikalinga natūrali ventiliacija. Pasikeitęs senus langus į plastikinius, ne vienas susidūrė su pelėsio atsiradimo ir langų rasojimo problema. Dėl drėgmės pertekliaus ir prastos ventiliacijos patalpose atsiranda pelėsis, grybelis, pradeda kauptis bakterijos. Neišvėdintos patalpos turi įtakos ir miego kokybei bei sveikatai. Medi­niai langai kvėpuoja, o plastiki­niai – ne. Išeitis – ventiliaciniai vožtuvai AIR-BOX.

Atvykęs pas jus, UAB „Remvalus“ specialistas patikrins jūsų langų sandarumą, tarpinių nusidėvėjimą, lango varčios mechanizmą, patars ir suskaičiuos darbų sąmatą. Apie mūsų kokybiškas ir laiku atliekamas paslaugas patvirtina CREDITINFO išduotas sertifikatas. Mūsų meistrai jums pakeis langų tarpines, sureguliuos langą, išvalys ir suteps judančias metalines lango konstrukcijas. Ir jūsų langai jums vėl tarnaus kaip nauji dar 20 metų.

Šiuo metu dėl išaugusios langų remonto paklausos darbai atliekami vieno–dviejų mėnesių laikotarpiu nuo užsakymo priėmimo. Todėl paskubėkite, kol orai visai neatšalo. Artėja šildymo sezonas, tad paskubėkime susitvarkyti langus. Vėstant orams, darbų eilė tik ilgės. Užsakius tris ir daugiau langų remontą bus taikomos nuolaidos. UAB „Remvalus“ specialistai dirba visoje Lietuvoje.

Daugiau informacijos tel. 8 604 24 268 ir 8 606 93 229. www.remvalus.lt

Reklama
Reklama
comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite